Home ISTRA Futsal Mavrovićevi igrači rutinski do polufinala Kupa Hrvatske regije Zapad

Mavrovićevi igrači rutinski do polufinala Kupa Hrvatske regije Zapad

Futsal Pula ne staje. Večeras su na svom parketu upisali novu pobjedu, ponovno u sklopu Kupa Hrvatske regije Zapad, i to protiv Lošinja. Priliku su dobili svi igrači koji su bili na raspolaganju, a svoje prve minute za klub upisali su Manolo Bilić i Franjo Matković koji je debi „začinio“ trima pogocima.

U poprilično monotonom prvom poluvremenu Kos je doveo goste u vodstvo, a Matković dvije minute kasnije vratio rezultat u egal. U nastavku nešto dinamičnija igra donosi pulsko vodstvo u 27. minuti nakon što je Urošević ispratio dobru akciju i matirao Tora.

Vodstvo je povećao odlični Robert Grbić, da bi nakon toga Matković sa još dva zgoditka upisao „hattrick“. Posljednji je mrežu zatresao Kos i postavio konačnih 5:2.

PULA – Dom sportova „Mate Parlov“ – KUP HRVATSKE REGIJE ZAPAD
SUCI: Josip Dujmić (Jurdani) i Sanja Čubelić (Rijeka)

FUTSAL PULA – LOŠINJ 5:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Kos 10′, 1:1 Matković 12′, 2:1 Urošević 27′, 3:1 Grbić 28′, 4:1 Matković 31′, 5:1 Matković 34′, 5:2 Kos 38′

FUTSAL PULA: Jamičić, Grbić, Barišić, Bilić, Matković, Urošević, Hrgota, Paus, Vukmir, Vuzem, Hasanbašić
Trener: Marinko Mavrović

LOŠINJ: Tor, Kos D., Patačić, Vidaković, Mandić, Sliško, Kos F., Obad
Trener: Dean Vidaković