Home ISTRA Futsal Mavrovićevi momci zaustavljeni na korak do četvrtfinala, misli već na Novom Marofu

Iako su bili na prag prolaska, malonogometaši Futsal Pule zaustavljeni su u osmini finala Kupa Hrvatske od strane prvoligaša Uspinjače Gimke. Međutim, trenera Mavrovića vjerojatno veseli činjenica da se već u ovom trenutku mogu suprotstaviti prvoligašima.

Od sedme minute, kad je pogodio Bojan Barišić, Puljani vode i tako je bilo sve do posljednje četvrtine utakmice. Ostaje žal za propuštenim prigodama domaćih na rezultatu 1:0, a u nastavku su gosti iskoristili dvije pogreške i preokrenuli golom u posljednjoj minuti.

Puljani nemaju razloga ni vremena za plakanje jer već u subotu u njihovu dvoranu dolazi Novi Marof. Tom bi pobjedom napravili još jedan veliki korak prema tituli prvaka druge lige, što im je cilj od prvog dana.