Futsal

ME GUSTA | Domino Maling se vratio na tron uz veliku dominaciju, Daniel Moravac najbolji igrač super jakog turnira!

Domino Maling

Sinoć je ispred više stotina gledatelja okončan još jedan Me Gusta malonogometni turnir u Labinu. Iako je kiša stalno „prijetila“, turnir se odigrao do kraja prema rasporedu.

U polufinalu je Domino Maling sa 7:1 slavio protiv Gumeno CB Resistance, dok je DM Montaža Brod, ekipa koja stalno igra s golman-igračem, preokrenula na 2:1 protiv Harlem AutoOtpad Trumića za veliko slavlje.

U borbi za treće mjesto Harlemovci su slavili s čak 8:0, a onda je uslijedilo napeto finale pred krcatim tribinama, a gledatelja je bilo i sve okolo terena.

Čekalo se finale stvarno sa zanimanjem, kako će Domino odgovoriti na igru Brođana sa golmanom u polju i odgovorili su vrhunski. Branili su se gotovo perfektno, a opasni su bili u napadu. Nakon jedne takve kombinacije, Danis Hrgota ih dovodi u vodstvo, ali na samom kraju poluvremena, Marinković koristi jedan „odbijanac“ i poravnava.

Početkom drugog, još jedna akcija Domina koju završava Danijel Moravac, a isti igrač samo minutu kasnije pogađa prazan gol za 3:1, nakon oduzete lopte na svojoj polovici. DM Montaža smanjuje uskoro iz penala, nakon ruke Domina u kaznenom prostoru. Do kraja utakmice pokušavali su Brođani izjednačiti, ali Domino se odlično branio i uspio zadržati vodstvo, čime su pehar pobjednika Me Guste nakon godine dana vratili u svoje vlasništvo.

Za najboljeg igrača turnira izabran je Danijel Moravac iz Domino Malinga, a za najboljeg golmana Sead Bećirević iz DM Montaže.

Sve u svemu, odličan završni dan, kojeg ni prekid od 40 minuta zbog kiše, nije uspio pokvariti. Mnogo gledatelja moglo je vidjeti odličan futsal i jako lijepo se provesti na popularnoj Me Gusti!! Vidimo se slijedeće godine – poručili su organizatori!

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930