Home Nogomet Treća HNL Zapad Medulin 1921 bez iznenađenja na Žuknici, Kostrenjani rutinski do tri boda

Medulin 1921 bez iznenađenja na Žuknici, Kostrenjani rutinski do tri boda

Nogometaši Medulina 1921 doživjeli su u Kostreni drugi poraz sezone. Dvoboj momčadi koje su do subote bile susjedi na ljestvici sa identičnim učinkom (i sa istom godinom u nazivu) otišao je zasluženo na stranu Pomoraca koji su u 90 odigranih minuta na Žuknici pokazali više.

Domaćin je poveo već na samom početku susreta. U drugoj minuti Blečić je zatresao mrežu Medulinaca, pokazavši u kojem će smjeru utakmica ići. Momčad Roberta Macana izjednačila je preko Adžića u 29. minuti, ali za preokret u nastavku susreta nije imala snage.

Pet minuta prije kraja prvoga dijela kostrenski kapetan Paolo Sobotinčić realizirao je najstrožu kaznu, da bi pitanje pobjednika otklonio sve bolji Marino Matković golom u 65. minuti dvoboja.

KOSTRENA – Stadion Žuknica – TREĆA NL ZAPAD – 4. kolo – SUDAC: Saša Piljić (Rijeka) POMOĆNICI: Marin Rožman (Rijeka) i Milan Butorac (Gospić) DELEGAT: Slaven Savić (Novigrad)

POMORAC 1921 – MEDULIN 1921 3:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Blecić 2′, 1:1 Adžić 29′, 2:1 Sobotinčić 40′ -11m, 3:1 Matković 65′

Žuti kartoni: Krizmanić, Ibrišagić (Medulin 1921)

POMORAC 1921: Nicoletti, Hrmić, Leko, Sobotinčić (61. Rožajac), Blecić (17. Žeželj) , Golja (78. Dorčić), Lapić, Ende (78. Benčić), Mendrila, Matković, Dundović (46. Brkljača)

Trener: Marko Miletić

MEDULIN 1921: Laganis, Brizić, Krizmanić (63. Kvaternik), Adžić (83. Agaj Be.), Agaj Bl. (69. Živić), Radović, Golubić, Stojanović (83. Ognjenović), Lyons (69. Lekaj P.), Ibrišagić, Stanić

Trener: Robert Macan