Home Nogomet Prva ŽNL Istra Medulinci šesticom do pobjede za titulu prvaka

Medulinci šesticom do pobjede za titulu prvaka

S jednim uhom okrenutim prema Nedešćini, Medulinci su danas dočekali svoje susjede iz Ližnjana. Očekivano, domaćin je slavio, ali znatno teže od unaprijed očekivanog.

Naime, u 18. minuti već je bilo 2:2, strijelci za domaće bili su Sebastijan Kariko i Ivan Bubić, a za goste Arnel Jusić i Ivan Percan. Nakon toga Zulfičar Kadri zabija za 3:2, a do predaha i Prpić pogađa svoju mrežu za veću prednost Medulinaca.

U nastavku Jusić svojim drugim golom pojačava napetost, ali pobjedu Medulinaca potvrđuju Denis Bošnjak i Milivoj Simeunović. Kad su čuli rezultat iz Nedešćine, moglo je početi slavlje…

MEDULIN 1921 PRVAK PRVE ŽNL – SEZONA 2018/2019!

Igrači Medulina 1921 slave naslov prvaka

Objavljuje Istrasport.com.hr u Nedjelja, 19. svibnja 2019.

MEDULIN – Igralište Mutila – Gledatelja: 50 – I ŽNL – 22. KOLO
SUDAC: Mauricio Ušić (Muntić) POMOĆNI SUCI: Matej Bezelj (Pula) i Boris Vitasović (Filipina) – DELEGAT: Aljoša Radolović (Marčana)

MEDULIN 1921 – LIŽNJAN 6:3 (4:2)

Strijelci: 0:1 Jusić 2´, 1:1 Kariko 9´, 2:1 Bubić 17´, 2:2 Percan 18´, 3:2 Kadri 36´, 4:2 Prpić 38´(AG), 4:3 Jusić 57´, 5:3 Bošnjak 65´, 6:3 Simeunović 81˝

Žuti kartoni: Topić, Biljuh (Ližnjan)

MEDULIN 1921: Radošević, Kariko, Pejčić, Bubić, Simeunović (od 83. Kontošić), Kadri (od 75. Cepuš), Babić, Petković, Škifić, Lekaj, Bošnjak.

Trener: Saša Kolić

LIŽNJAN: Matošević, Jukopila, Bošnjak, Jurić (od 80. Grbin), Prpić (od 50. Branković), Topić L., Tomić, Jusić, Pačić, Percan, Topić M (od 75. Biljuh).

Trener: Damir Pačić