Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Medulinci u nastavku stigli do uvjerljive pobjede

Medulinci u nastavku stigli do uvjerljive pobjede

Nogometaši Medulina 1921 danas su u zaostalom susretu prvog kolo trećeg kruga Četvrte NL NS Rijeka ugostili Vihor koji će u narednoj sezoni, po svemu sudeći, igrati županijski rang.

Medulinci su slavili protiv gostiju iz Baške, ali njihov otpor su ‘slomili’ tek u 56. minuti kad je strijelac iskusni branič Petrit Lekaj. U narednih desetak minuta Arnel Jusić i Noel Erman lišili su golovima susret svake neizvjesnosti.

Do kraja ovog u drugom poluvremenu zanimljivog susreta poentirao je još i Josip Ognjenović, za 4:0 Medulina 1921, a onda je najbolji gostujući ofenzivac, brzonogi Matej Brlošić s dva gola smanjio poraz Vihora.

MEDULIN – Mutila – ČETVRTA NL NS RIJEKA – PRVO KOLO TREĆEG KRUGA

SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak) POMOĆNI SUCI: Erik Vesel (Pula) i Marijan Pavlović (Rovinjsko Selo) DELEGAT: Aljoša Radolović (Marčana)

MEDULIN 1921 – VIHOR 4:2 (0:0)

Strijelci: 1:0 Lekaj P. 56′, 2:0 Jusić 60′, 3:0 Erman 65′, 4:0 Ognjenović 74′, 4:1 Brlošić 76′, 4:2 Brlošić 83′

Žuti kartoni: Milutinović, Erman (Medulin 1921) Županec (Vihor)

MEDULIN 1921: Tončinić, Geromella (90. Sironić), Brizić, Radović, Lekaj P., Ognjenović, Verk (22. Erman), Milutinović, Ružić, Jusić, Ivanošić

Trener: Miodrag Popović

VIHOR: Grlj, Žunić, Erceg, Cvjetković, Brlošić, Županec, Žarić, Ikić, Grbec, Ivanović, Kovačić

Trener: Mario Gašpar