Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Medulincima četvrta pobjeda sezone, Simeunović presudio Lokosima

Medulincima četvrta pobjeda sezone, Simeunović presudio Lokosima

SHARE

Nogometaši Medulina 1921 ostvarili su četvrtu pobjedu sezone, nadvisivši na svojoj Mutili posljednju ekipu ljestvice Lokomotivu.

Riječanima je presudio raspoloženi Milivoj Simeunović koji je dvama golovima Medulincima trasirao put do važna tri boda.

Simeunović je mrežu gostujućeg vratara Jurišića prvi puta zatresao u 14. minuti, da bi samo četiri minute kasnije izjednačio Barić. Simeunović se ponovo ukazao 13 minuta prije kraja i drugim golom na utakmici otklonio sve dvojbe.


MEDULIN – Mutila – IV NL NS RIJEKA – 8. KOLO – Gledatelja: 60 – SUDAC: Zoran Vasiljević (Valbandon) POMOĆNI SUCI: Danijel Starčević i Mauricio Ušić (obojica Pula)

MEDULIN 1921 – LOKOMOTIVA 2:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Simeunović (14′), 1:1 Barić (18′), 2:1 Simeunović (77′)

Žuti kartoni: Simeunović, Škifić (Medulin 1921), Barić, Medić, Nekić (Lokomotiva)

MEDULIN 1921: Šteko, Škifić, Hrgota (46′ Cepuš), Pejčić, Ivanošić, Živić, Brajković (80′ Sficco), Klančar, Ruba (46′ Valjak), Simeunović, Kadri
Trener: Saša Kolić

LOKOMOTIVA: Jurišić, Medić, Popović, Smolić-Ročak, Jakšetić, Nekić, Kružić, Padavić, Prtenjača, Barić (46′ Poštić), Arrigoni
Trener: Radovan Hajdin


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 8. KOLO

19-10-2019
Borac
Gospić 1991
19-10-2019
Medulin 1921
Lokomotiva
19-10-2019
Otočac
Vihor
19-10-2019
Naprijed
Cres
19-10-2019
Buje
Mladost /F/
20-10-2019
OŠK Omišalj
Kraljevica

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Buje 11 8 1 2 24 11 25 WLWLW
2 Cres 11 7 2 2 27 11 23 WDLDW
3 Vihor 11 7 1 3 25 14 22 WWLWW
4 Naprijed 11 6 2 3 23 9 20 LDWWD
5 Mladost /F/ 11 6 2 3 16 9 20 WWWDL
6 Gospić 1991 11 5 4 2 16 13 19 WLWDD
7 Kraljevica 11 5 0 6 22 24 15 LWWWW
8 Otočac 11 4 2 5 14 16 14 LLWDL
9 Medulin 1921 11 4 1 6 9 17 13 LWLLD
10 Borac 11 3 1 7 10 19 10 WWLWD
11 OŠK Omišalj 11 2 0 9 17 35 6 LLLLL
12 Lokomotiva 11 1 0 10 11 36 3 LLLLL

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 9. KOLO

26-10-2019
Mladost /F/
OŠK Omišalj
26-10-2019
Cres
Buje
26-10-2019
Vihor
Naprijed
26-10-2019
Lokomotiva
Otočac
26-10-2019
Gospić 1991
Medulin 1921
26-10-2019
Kraljevica
Borac