Home Nogomet Druga ŽNL Istra Mirno, kako i treba – Petrovija pobjedom do osmog mjesta

Mirno, kako i treba – Petrovija pobjedom do osmog mjesta

Onako kako treba izgledati posljednje kolo – tako su danas odigrali utakmicu Petrovija i Puris. Bez tenzija, usprkos dvama jedanaestercima na početku susreta koje su realizirali legende Petrovije, Eniz Šabanović i Emanuel Melon.

Domaćin je poveo 2:0 tim golovima, a točku na “i” ove utakmice stavio je Dejan Lazarić u 89. minuti za konačnih 2:1. Još jednom pohvaljujemo nogometaše obje momčadi za razum i mirnoću.

PETROVIJA – Igralište NK Petrovija – 2. ŽNL – 26. kolo – SUDAC: Goran Baršić (Poreč) POMOĆNICI: David Ružić (Kaštelir) i Luka Herak (Sveti Lovreč) DELEGAT: Branko Budak (Gologorica)

PETROVIJA – PURIS 2:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Šabanović 14′-11m, 2:0 Melon E. 18′-11m, 2:1 Lazarić D. 89′

Žuti kartoni: Vračić, Brečević (Petrovija) Tomišić (Puris)

PETROVIJA: Melon L., Serafin, Jugovac (81. Demaestri), Velan E., Vračić (85. Brozić D.), Melon E. (65. Brečević), Božić, Šabanović (85. Begić), Dagostini, Kobetić (72. Velan P.), Omerbašić

Trener: Davor Brozić

PURIS: Cibula, Pamić L. (46. Ujčić), Jakus D., Tomišić, Videkić (46. Franjul Lu.), Breščić L. (32. Banko), Kadrić (46. Franjul Lo.), Žufić (46. Lazarić Z.), Breščić A. (77. Lazarić D.), Derossi (46. Jakus E.), Breščić M.

Trener: Neven Baćac

Previous articleIstra iz Tara ostala s desetoricom već nakon 11 minuta, a onda su Peruškači otišli do visoke pobjede
Next articleKK FINIDA: Vrlo uspješan trening s karate trenerima iz Njemačke