Tri su pozitivna rezultata iza momčadi iz pulskog predgrađa u posljednje vrijeme. No, i toj pozitivi danas je u Viškovići došao kraj.
Oslabljene su bile obje momčadi danas, a Valdebek je igrao i sa igračem manje kada je drugi puta ove sezone u 54. minuti isključen Ivan Lanča, pa je i to bila voda na mlin za momčad Marka Kranjca.
Do pobjede je domaća momčad stigla zasluženo pogotkom Maksima Miskića u 82. minuti, a trijumf im je poslužio da se nakon današnjeg dana pozicioniraju na poziciju broj šest preskočivši Polet i Valdebek.
VIŠKOVIĆI – Igralište Pod Nadoli – 3. ŽNL JUG – 19. kolo – SUDAC: Ibrahim Punušković (Vodnjan), POMOĆNICI: Antun Taranić (Pula) i Dragan Kukić (Pula)
CEMENT – VALDEBEK 1:0 (0:0)
Žuti kartoni: Cukon (Cement), Ruba (Valdebek)
Crveni karton: Lanča (Valdebek) – 54’
Strijelci: 1:0 Miskić 82’
CEMENT: Spahić, Muratović, Omanović, Cukon, Juričić, Peruško, Miskić Mo. Androić, Hrvat, Miskić Ma., Cukon
još su igrali: Milevoj, Buršić, Spasić, Miskić, Načinović
Trener: Marko Kranjac
VALDEBEK: Ruba, Žunić, Damjanić, Radola, Terzić, Cerin, Lanča, Džinić, Racan, Milošević, Lovrić
još su igrali: Karić, Gojani, Kezić
Trener. nema prijave













