Ovog se vikenda održao malonogometni turnir u Kašteliru s kojeg su nam se javili mladi nogometaši Vrsara. Pod vodstvom Timona Gjumića, Alena Legovića i Sandija Fonovića nastupile su dvije najmlađe kategorije kluba, U9 i U11.
Starija je nakon pobjede i tri remija prošla u polufinale gdje je od njih bio bolji porečki Jadran. U borbi za treće mjesto Gjumićeva momčad porazila je Valbandonce. Mlađa selekcija imala je sličan put – s tri pobjede i porazom dečki Alena Legovića i Sandija Fonovića ušli su u polufinale gdje su poraženi od Jadrana. Za treće mjesto pobijedili su Buzet.

Vrsarani ovim putem čestitaju porečkom Jadranu na osvojenim naslovima u obje kategorije, te se zahvaljuju roditeljima na podršci i bodrenju s tribina. Pohvale su zaradili i organizatori iz NK Kaštelir Labinci.














