Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Mladost poražena na Bahalinu, Halilović ublažio poraz Fažanaca

Mladost poražena na Bahalinu, Halilović ublažio poraz Fažanaca

Ivan Livović, nogometaš Mladosti iz Fažane

Nogometaši Mladosti na Bahalinu su doživjeli 13. poraz sezone. Iako su u Novi Vinodolski doputovali sa samo 12 igrača, Fažanci su na kraju pružili dobru partiju te su mogli čak i do remija.

Domaćina je do 13. pobjede sezone i preuzimanja drugog mjesta na ljestvici predvodio trostruki strijelac Petar Vidović. Vidović je mrežu Lovrića načeo već u trećoj minuti. Sedam minuta kasnije Mladost je smanjila nakon što je Halilović fino glavom u mrežu sproveo centaršut Funčića.

Do odlaska na odmor Novljani su golovima Vidovića (dvaput) i Begića povisili na 4:1. Mladost je smanjila u 64. minuti. Strijelac je opet bio Halilović koji je iskoristio asistenciju Livovića nakon prodora.

Fažanci su do kraja susreta mogli do još kojeg gola. Kod rezultata 4:2 viđene su dvije dvojbene situacije. U prvoj je kod izgledne pozicije Halilovića dosuđeno zaleđe, dok su u drugoj nakon jednog prekršaja na istom igraču gosti tražili najstrožu kaznu.

NOVI VINODOLSKI – Bahalin – Gledatelja: 130 – IV NL NS RIJEKA – 26. KOLO –
SUDAC: Branko Vučinić (Rijeka) – POMOĆNI SUCI: Bojan Sobol (Hreljin) i Robert Barbić (Rijeka)

VINODOL – MLADOST 4:2 (4:1)

Strijelci: 1:0 Vidović (3′), 1:1 Halilović (10′), 2:1 Vidović (19′), 3:1 Begić (44′), 4:1 Vidović (45′), 4:2 Halilović (64′)

Žuti karton: Valčić (Madost)

VINODOL: Godinić, Smolčić (66. Peričić), Lopac, T. Petrinović (88. Kalanj), Lenac, Petrović, A. Petrinović, Tonković (61. Preni), Vidović (70. Tomić), Begić, Buljat
Trener: Marijan Tomić

MLADOST: Lovrić, Ristić, Krasniqi, Baf, Paus (89. Marjanović), Halilović, Vujica, Valčić, Funčić, Livović, Bradarić
Trener: Kristijan Pekica