Home Nogomet Prva ŽNL Istra Moela demonstrirala silu nad Vrsaranima

Moela demonstrirala silu nad Vrsaranima

Ivan Matošević (FOTO: Pressum.eu)

Današnji rezultat iz Umaga ne treba nikoga čuditi. Uz dužno poštovanje svim momčadima u Prvoj ŽNL, ali treba naglasiti da je Moela danas na početku utakmice na klupi imala Igora Stevića, Leona Miličevića i Darija Šendulu, igrače koji bi u većini ostalih ligaša bili nositelji igre.

Zbog toga, jasno je zbog čega Vrsarani danas nisu mogli parirati raspoloženim nogometašima Danijela Uzelca. Već je u 14. minuti Ivan Matošević spretno izbjegao pažnji gostujuće obrane i doveo Moelu u vodstvo.

Kad je Denis Mehmedagić desetak minuta kasnije povisio na 2:0, bilo je jasno da bodovi iz Umaga neće ići. Još je do predaha Dekleva pogodio svoju mrežu, a početkom nastavka Leon Miličević zabio za konačnih 4:0.

UMAG – Gradski stadion – Gledatelja: 100 – PRVA ŽNL – 4. KOLO
SUDAC: Elvis Brečević (Labin) POMOĆNI SUCI: Jasenko Mujić (Potpićan) i Luka Herak (Sv. Lovreč)

MOELA – VRSAR 4:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Matoševič 14′, 2:0 Mehmedagić 25′, 3:0 Dekleva (ag) 41′, 4:0 Miličević 53′

Žuti kartoni: Miličević (Moela) Matošević, Legović, Zdrilić, Dekleva F. (Vrsar)

MOELA: Kolar, Matošević (68. Šendula), Uzelac, Tokić, Mehmedagić (82. Marijanović), Marijanović, Manić (46. Miličević), Uran, Krota (75. Marčić), Bašić, Stojić (61. Stević)
Trener: Danijel Uzelac

VRSAR: Mihalić, Dekleva D., Fonović, Dekleva F., Zdrilić, Legović (61. Buković), Koraca (61. Mišić), Đerđaj, Bošnjak, Matošević (80. Pršurić), Poljaković A. (46. Poljaković M.)
Trener: Igor Ružić