Home Nogomet Treća HNL Zapad Mofardin iz mrtvog kuta za remi na Verudi

Mofardin iz mrtvog kuta za remi na Verudi

Sandi Mofardin (FOTO: Sportnews.hr)

Uljanik je danas na svom terenu dočekao lanjskog prvaka Četvrte NL NS Rijeka, momčad Grobničana. Gosti su bili bolja momčad koja je dominirala veći dio susreta, ali su Puljani iskoristili jednu pogrešku momčadi Dušana Gruevskog te osvojili bod.

U 37. minuti obrana domaćina komplicirala je na sredini terena, a nakon osvojene lopte Grobničani brzom kontrom stižu na rub šesnaesteraca te upošljavaju Domagoja Prtenjaču koji zabija za 0:1. Nakon toga, sljedeće uzbuđenje dogodilo se u 53. minuti kad je Elvis Trešnjić zbog drugog žutog kartona otišao ranije „pod tuš“.

Ipak, Brodograditelji dolaze do boda zbog pogotka sedam minuta kasnije. Inače odlični golman Grobničana Sandro Srok nije najbolje reagirao, lopta mu je ispala, a do nje je stigao Sandi Mofardin i iz mrtvog kuta zabio za 1:1 i bod Uljanika.

PULA – SRC Veruda – Gledatelja: 100 – III HNL ZAPAD – 2. KOLO
SUDAC: Vedran Jelenčić (Kastav) – POMOĆNI SUCI: Luka Pajić i Nenad Marušić (Rijeka) – ČETVRTI SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) – DELEGAT: Elvis Kubaj (Labin)

ULJANIK – GROBNIČAN 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Prtenjača 37´, 1:1 Mofardin 60´

Žuti kartoni: Lazendić (Uljanik)

Crveni karton: Trešnjić 53´ (Uljanik) – drugi žuti

ULJANIK: Kraljević, Geromella (od 31. Jelenić), Mofardin, Gerovac, Trešnjić, Jokić (od 75. Ružić), Agaj (od 80. Deak), Lazendić, Marić, Siljan, Matić.
Trener: Ivan Kukučka

GROBNIČAN: Srok, Jukić, Bosančić, Vukelić, Brdar, Matković, Gundić, Merle, Prtenjača, Babić (od 78. Blašković), Grgić.
Trener: Dušan Gruevski