Home Nogomet Prva ŽNL Istra Motiv u nogometu zna biti presudan

Motiv u nogometu zna biti presudan

U nogometu je vrlo često motiv presudan. To je danas zorno bilo vidljivo u potpićanskoj Dumbrovi gdje je domaćin došao na utakmicu zato jer mora, a gosti su stigli po tri boda.

Do 29. minute su Nikola Bogdan i Sandi Blagajčević doveli Valbandonce do 0:2, a onda je Admir Hodžić promašio jedanaesterac, točnije lijepo mu ga je obranio Ivan Duša.

U nastavku novi gol Nikole Bogdana rješava pitanje pobjednika, a Josip Ivančić u 74. povisuje na 1:4. Hodžić u nadoknadi smanjuje na 2:4. Potpićanci su imali više od igre, ali su gosti pokazali više htijenja i zalaganja te zasluženo slavili.

POTPIĆAN – Igralište Dumbrova – Gledatelja: 70 – I ŽNL – 18. KOLO
SUDAC: Vedran Jelenčić (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Marko Linić i Luka Pajić (oba Rijeka) – DELEGAT: Marijan Kos (Labin)

POTPIĆAN UČKA 72 – VALBANDON 72 2:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Bogdan 12′, 0:2 Blagajčević 29′, 1:2 Hodžić 54′, 1:3 Bogdan 54′, 1:4 Ivančić 74′, 2:4 Hodžić 90′

Žuti kartoni: Blagajčević, Osmanović (Valbandon)

POTPIĆAN UČKA 72: Aničić, Žic, Terković (od 80. Baf), Drndić K., Hodžić, Marčac, Bojkić, Braušić, Vretenar, Fejzić, Jašarević (od 27. Paliska).
Trener: Goran Terković

VALBANDON 72: Duša (od 90. Medaković), Ranosović (od 18. Roce), Osmanović (od 90. Nešić), Katić (od 55 Kanjir), Žepina, Rončević, Blagajčević, Čude (od 90. Žunić), Bogdan (od 81. Husnjak), Bagarić, Ivančić.
Trener: Saša Rudan