Home Nogomet Ostalo Na krilima raspoloženog Trešnjića Uljanik stigao do polufinala Kupa Istre

Na krilima raspoloženog Trešnjića Uljanik stigao do polufinala Kupa Istre

Elvis Trešnjić (FOTO: NK Istra 1961)

Nogometaši Uljanika večeras su u Funtani pokazali zbog čega su oni trećeligaši i nakon 90 dominantnih minuta ušli su u polufinale Kupa Istre. Domaćin se dobro držao, ali za više od časnog poraza danas nije bilo snage.

Elvis Trešnjić je doveo goste u vodstvo u 33. minuti da bi samo dvije minute kasnije Sandi Buršić realizirao jedanaesterac kojeg je opravdano dosudio danas odlični sudac Petar Pejkunović.

Taman prije nego se otišlo na odmor, korner za Uljanik i centaršut na peterac gdje je mladi Mattia Leonardelli glavom poslao loptu u rašlje za 1:2. Raspoloženi Trešnjić do kraja utakmice u nastavku upotpunjuje svoj “hattrick” za uvjerljivu pobjedu Brodograditelja.

PULA – SRC Veruda – ČETVRTFINALE KUPA ISTRE
SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak) POMOĆNI SUCI: Goran Baršić (Poreč) i Robert Ilić (Potpićan)

FUNTANA – ULJANIK 1:4 (1:2)

Strijelci: 0:1 Trešnjić 33′, 1:1 Buršić 35′-11m, 1:2 Leonardelli 45′, 1:3 Trešnjić 53′, 1:4 Trešnjić 81′

Žuti karton: Gjurchinoski A., Buršić (Funtana) Hoxha, Radetić (Uljanik)

FUNTANA: Milocani, Buršić, Šegon M., Šegon E., Matošević, Prenc (57. Jugovac), Banić V. (51. Hanižar M.), Sardelin, Delšeno, Gjurchinoski A., Kovačević (60. Lukšić)
Trener: Dean Mostahinić

ULJANIK: Kraljević (85. Miletić), Mofardin, Petrović, Leonardelli (57. Bogdan), Batelić, Dubravac (46. Blašković), Trešnjić (82. Hodžić), Jokić, Hoxha, Radetić, Raković (46. Kajtazi)
Trener: Saša Kolić