ISTRA Stolni tenis

Najmlađi kadeti STK “Vrsara” nastupili na PH

Najmlađi kadeti stolnoteniskog kluba “Vrsar” nastupili su na državnom prvenstvu odigranom u Opatiji, u trajanju od tri dana. Od četvrtka do subote igrali su izabrani najmlađi stolnotenisači iz cijele Hrvatske.

U ekipnoj konkurenciji stolnoteniski klub “Vrsar” zauzeo je šesto mjesto. Nastupili su: Luka Lovrić, Emil Prekalj i Paolo Pulić. U pojedinačnoj konkurenciji igrali su Pulić i Prekalj .Zaustavljeni su u skupinama glavnog turnira.

Seniori su odigrali četvrto kolo druge hrvatske lige i pobijedili ekipu Pazina rezultatom 4:1. Utakmica je odigrana u Pazinu zbog zauzetosti dvorane u Vrsaru. Za “Vrsar” su nastupili: Jadran Kovačev, David Šverko, Jan Grujović i Miodrag Banjac. Naredno natjecanje je TOP 16 kadetkinja Hrvatske u Zagrebu 23.10. i redovno kolo Superlige za seniorke u Vrsaru.

Kalendar

lipanj 2026
P U S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930