Home Rukomet Prva HRL Jug Nakon odličnog otvaranja susreta, Rudar ipak poražen

Nakon odličnog otvaranja susreta, Rudar ipak poražen

Iako na početku to nije izgledalo tako, danas su vrlo zanimljiv susret odigrale momčadi Ribole i Rudara. Na kraju, Rudar ipak nije uspio okruniti sjajnu igru na početku susreta i upisati dva boda te su bodovi ostali u Dalmaciji.

Kovari susret otvaraju odlično te nakon deset minuta igre Franković postavlja 1:7. Prednost su gosti držali sve do 27. minute kada je za 8:8 pogodio Vujičević. Nakon te uvodne prednost Rudara igrala se vrlo napeta utakmica i igra gol za u kojoj uglavnom prednost ima Rudar. Deset sekundi prije kraja prvog djela Ratkajec je postavio 12:14.

Nakon predaha, Kovari prvi zabijaju, pa odlaze na prednost od tri pogotka (12:15). Međutim, domaćin se opet vraća u susret kada je dvadeset minuta prije kraja rezultat 18:18. Potom, su i poveli rukometaši Ribole, pa Rudar mora hvatati zaostatak. Odvojili su se domaćini u u 54. minuti kada vode 25:23. Nakon toga poentira Franković, ali Ribola uzvraća s dva uzastopna pogotka te ima prednost od +3 (27:24). Nakon što je Rudar pozvao “timeout” ipak prvi poentiraju domaćini te postaje jasno kako bodovi ostaju u Dalmaciji.