Home Rukomet Prva HRL Jug Nakon vrlo dobrog prvog djela, pravi potop “Kovara”

Nakon vrlo dobrog prvog djela, pravi potop “Kovara”

Nakon napete utakmice na domaćem terenu protiv Kozale momčad Rudara iz Labina gostovala je u Karlovcu. Domaćin se nalazi u vrhu ljestvice i bio je izraziti favorit te je to pokazao protiv nemoćnih “Kovara”.

Momčad Rudara odigrala je sjajno prvo poluvrijeme gdje je nakon 30 minuta igre imala zaostatak od samo dva pogotka. U prvih 15 minuta igralo se gol za gol, a Labinjane su, iako su stalno morali “loviti” zaostatak, vukli Ratkajec i Lazar. Upravo je Lazar pogodio za prvo vodstvo (8:9) gostiju u 21. minuti, a potom i dvije minute kasnije za 9:10. Na samom kraju poluvremena Karlovac uspijeva sve preokrenuti te na odmor odlazi s prednošću od dva pogotka.

Drugi dio je od početka išao jednosmjernom ulicom s obzirom da su domaćini nakon osam minuta nastavka vodili 20:13, a potom je u 46. minuti na semaforu stajalo 25:14. Kakvo su poluvrijeme odigrali “Kovari” pokazuje činjenica da su u drugih 30 minuta susreta postigli samo šest golova.

KARLOVAC – ŠSD Mladost – 1. HRL Jug – 13. KOLO
SUCI: Miljenko Medved i Matko Murić (oba Varaždin)

KARLOVAC – RUDAR 33:19 (15:13)

KARLOVAC: Radočaj, Horvat 1, Smojver Domagoj 3, Capan 1, Janjanin 1, Bosiljevac 5, Frketić, Baršić 1, Hrvojević 2, Mrljak 2, Crnković 4, Magdić 2, Rukavina 4, Domjančić, Smojver Dominik 7, Glumac

Sedmerci: 2/3, Isključenja: 10 minuta (Rukavina 4, Bosiljevac 2, Frketić 2, Crnković 2)

Trener: Dinko Đanković

RUDAR LABIN: Murselović, Kokot, Tomičić 1, Bijelić, Lazar 3, Vozila 2, Kos, Ratkejec 6, Mandić 1, Jelušić 2, Glavačević, Slomić, Lukšić 1, Franković 3.

Sedmerci: 3/3, Isključenja: –

Trener: Dalibor Zupičić