Home Nogomet Prva ŽNL Istra Narančasti s Tivolija opravdali ulogu favorita lige

Narančasti s Tivolija opravdali ulogu favorita lige

SHARE

Očekivanja istarske nogometne javnosti opravdali su i Velovršani u prvom kolu Prve ŽNL. Ne smije današnji rezultat s Tivolija nikoga prevariti, Vrsarani će gotovo sigurno biti u gornjem domu lige, a “narančasti” su zasluženo slavili.

Josip Marković je u 14. minuti poslao dubinsku loptu za Edina Kruškića koji izlazi sam na gostujućeg vratara i mirno pogađa za 1:0. Konačnih 2:0 postavio je Antonio Ruba nakon što se lopta odbila od bloka gostiju u 51. minuti.

VELI VRH – Igralište Tivoli – Gledatelja: 100 – I ŽNL – 1. KOLO
SUDAC: Elvis Brečević (Labin) POMOĆNI SUCI: Jasenko Mujić (Potpićan) i Boris Vitasović (Filipana) – DELEGAT: Zoran Bračić (Poreč)

VELI VRH – VRSAR 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kruškić 14´, 2:0 Ruba 51´

Žuti karton: Kovač, Žgomba, Kruškić (Veli Vrh); Zdrilić (Vrsar)

VELI VRH: Radolović, Čeranić (od 74. Malobabić), Omrčen, Hadžić, Ruba (od 82. Kontošić), Marković (od 76. Ulemek), Kruškić, Kunić (od 60. Šistov), Vujica, Macan (od 53. Žgomba), Kovač. (od 78. Toprek)
Trener: Robert Macan

VRSAR: Mihalić, Dekleva D., Fonović, Dekleva F. (od 78. Ereiz), Zdrilić, Legović (od 76. Marunica), Koraca, Poljaković M. (od 46. Đerđaj), Bošnjak, Matošević, Poljaković A. (od 56. Pršurić).
Trener: Gverino Zović


PRVA ŽNL – 1. KOLO

14-09-2019
Žminj
Moela
14-09-2019
Veli Vrh
Vrsar
15-09-2019
Valbandon ’72
Ližnjan
15-09-2019
Potpićan
Jedinstvo Omladinac
15-09-2019
Smoljanci Sloboda
Banjole

PRVA ŽNL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Veli Vrh 9 7 1 1 18 4 22 WLWWW
2 Funtana 8 6 2 0 18 5 20 DWDWW
3 Banjole 8 5 1 2 18 5 16 WWWLW
4 Smoljanci Sloboda 8 4 3 1 17 7 15 WDWWL
5 Moela 8 4 1 3 16 12 13 WLWWL
6 Žminj 8 4 0 4 17 9 12 LLWWL
7 Vrsar 8 3 2 3 14 12 11 WDDWW
8 Valbandon ’72 8 2 1 5 8 20 7 WLLLL
9 Potpićan 8 2 0 6 12 17 6 LLLLL
10 Jedinstvo Omladinac 8 1 1 6 8 30 4 LLLLW
11 Ližnjan 9 0 2 7 8 33 2 LDLLL

PRVA ŽNL – 2. KOLO

21-09-2019
Banjole
Veli Vrh
21-09-2019
Jedinstvo Omladinac
Žminj
22-09-2019
Moela
Smoljanci Sloboda
22-09-2019
Ližnjan
Potpićan
22-09-2019
Funtana
Valbandon ’72