Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Nastavljena sjajna forma Fažanaca, na Olivi pao i Naprijed

Nastavljena sjajna forma Fažanaca, na Olivi pao i Naprijed

Mark Kostešić do Almira Halilovića s loptom

Nogometaši Kristiana Pekice nastavili su sa odličnim igrama u posljednje vrijeme i pobjedom nad Naprijedom preskočili današnje protivnike na trećem mjestu ljestvice.

Utakmica je odlučena praktički u tri minute, budući da je domaćin od 20. do 23. minute stvorito, pokazati će se, nedostižnu prednost. Najprije su gosti nečuvanog ostavili Marka Kostešića koji glavom na centaršut Almira Halilovića zabija za 1:0, a onda je i Ante Bradarić iz jednog odbijanca donio slavlje na Olivi.

Hrvoje Pašuld nelogično i nepotrebno zarađuje crveni karton pred kraj prvog dijela, ali to kao da je probudilo goste koji su zaigrali življe, ali nisu uspjeli napraviti više od počasnog gola preko Franka u 60. minuti. Ovaj je trobod za Mladost još vrijedniji kad se zna da su do njega stigli bez važnog veznjaka Funčića.

FAŽANA – Oliva – Gledatelja: 80 – IV NL NS RIJEKA – 7. KOLO
SUDAC: Mauricio Ušić (Pula) POMOĆNI SUDAC: Toni Zrno (Medulin) i Erik Vesel (Pula)

MLADOST – NAPRIJED 2:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Kostešić 20′, 2:0 Bradarić 23′, 2:1 Franko 60′

Žuti karton: Špelić (Mladost), Štimac, Jasprica, Žarković (Naprijed)

Crveni karton: Pašuld (Naprijed – 43′, dva žuta kartrona)

MLADOST: Tončinić, Marijanović, Nišević, Ristić, Hasanbašić, Žufić (90′ Budija), Kostešić, Halilović, Špelić, Valčić, Bradarić
Trener: Kristian Pekica

NAPRIJED:  Ciani, Bobošević (75′ Jasprica), Lončar, Simanović, Pašuld, Štimac (90′ Brnja), Vušković (52′ Franko), Barišić, Žarković (85′ Kuši), Ende, Leskur
Trener: Elvis Brajković