Upiti ne staju, kontaktiraju nas klubovi i nogometni djelatnici, u nadi da mi znamo „nešto više“, ali činjenica je da do srijede navečer ili četvrtka ujutro neće biti poznata sudbina županijskog nogometa, barem kad je u pitanju naredni vikend.
Informacija ima svakakvih, od onih kako će se igrati već ovog vikenda, preko onih kako će se sve pomaknuti za sedam ili 15 dana pa sve do onih kako će svoja natjecanja ovog proljeća igrati samo prva tri ranga i isključivo seniori te Prva HNL juniora. U tom slučaju dozvolili bi se treninzi županijskim ligašima, seniorima i djeci, ali ne i natjecanja.













