Home Nogomet Prva ŽNL Istra Nermin Krasnići povukao Iskru do pobjede pa ‘pocrvenio’

Nermin Krasnići povukao Iskru do pobjede pa ‘pocrvenio’

Momčad Iskre je prepuna kvalitete za Prvu ŽNL, to su pokazali i danas, ali nekako najčešće ‘potegne’ Nermin Krasnići koji je i danas u prvih pola sata s dva pogotka preusmjerio utakmicu. Rapčani nisu bili loši, ali su ‘zakasnili’ na utakmicu, a to ih je koštalo bodova.

U šestoj minuti lijepi centaršut Softića strijelac Krasnići glavom šalje u gol za 1:0, a samo deset minuta kasnije Antony Miletić zabija za 2:0, na asistenciju Čudića. U 22. je ‘ubijena’ sva neizvjesnost. Krasnići je jedanaesterac i izborio i zabio s ‘bijele točke’.

Emilio Celestin Vidas je u 34. probudio nadu Rapčanima, ali istu ponovno ‘gasi’ Nikola Panić, nakon kornera iz voleja – prekrasno za 4:1. Uslijedio je crveni karton Krasnićija zbog udaranja protivničkog igrača, a u 66. Vedran Vlačić iz jedanaesterca smanjuje na 4:2. Obje su momčadi do kraja imale prigode, Rapčani su preko Biočića i gredu zatresli, ali se mreže više nisu tresle.

VINEŽ – Igralište Vinež – 1. ŽNL – 11. kolo – SUDAC: Matej Bezelj (Pula) POMOĆNICI: Alen Dokuš (Pula) i Elvis Brečević (Labin)

ISKRA – RABAC 4:2 (3:1)

Žuti kartoni: Čudić, Hoxha (Iskra) Biočić, Ibraimoski, Munjas, Vlačić, Božičević (Rabac)

Crveni karton: Krasnići 62′ (Iskra, udaranje igrača dlanom u lice)

Strijelci: 1:0 Krasnići 6′, 2:0 Miletić 16′, 3:0 Krasnići 21′-11m, 3:1 Vidas 34′, 4:1 Panić 55′, 4:2 Vlačić 66′-11m

ISKRA: Ilić, Trumić (58. Begović), Čudić, Panić, Jašarević, Mehić (72. Prendivoj), Softić (72. Kuralić), Krasnići, Bećirević, Miletić (68. Zukić, 81. Zakomac), Lazarić

Trener: Marin Blašković

RABAC: Radočaj, Santaleza (85. Brenčić), Uhač, Božičević, Belo (58. Ibraimoski), Džinić, Lazarić (58. Vlačić), Vidas, Munjas, Biočić, Stepčić (58. Dobrić)

Trener: Vedran Kovačević