Home Rukomet Premijer HMRL Nexe kroz Umag očekivano i uvjerljivo

Nexe kroz Umag očekivano i uvjerljivo

Marin Sinčić (FOTO: MRK Umag)

Rukometaši SEHA ligaša Nexea večeras su bili prevelik zalogaj za rukometaše Umaga. Potonji su na domaćem parketu poraženi s deset golova razlike, točnije 21:31.

Umag se držao početnih dvadeset minuta, kada je u nekoliko navrata i vodio s jednim golom razlike. U spomenutoj minuti posljednji je put neriješeno, bilo je 8:8. Tada Nexe ubacuje u brzinu više pa na odmor odlaze s pet golova viška, 9:14.

Gdje su stali krajem prvog Našičani nastavljaju u drugom djelu. Razlika raste iz minute u minutu, pa je u 45. minuti već 13:21, Gadža je pogodio. Gosti predvođeni ponajprije Tomićem, Zrnićem, Gadžom i Jaganjcem ne posustaju do samog kraja i slave više nego zasluženu pobjedu 21:31.

Kod domaćih najefikasniji bili su Tomislav Bošnjak i Marin Sinčić sa šest, odnosno sedam golova. Za Nexe Ante Gadža, bivši igrač Umaga, je zabio devet golova, od čega šest sa sedam metara.