Home Nogomet Prijateljske Nezaustavljivi Lepinjica odveo Jadran u pobjedu

Nezaustavljivi Lepinjica odveo Jadran u pobjedu

Igor Lepinjica (FOTO: Alex Knapić)

Turistička sezona koja i nadalje traje u punom svom jeku, onemogućila je danas momčad Funtane da odigra susret u najjačoj i kompletnoj postavi.

Nedostajali su danas u ekipi Funtane igrači koji su teško nadoknadivi poput Šegona, Majkola, Buršića, Gjurcinoskog i Banića, no nije ništa bolje ni sa momčadi Jadrana. Svejedno smo mogli vidjeti dinamičnu utakmicu najbližih susjeda. Porečani su danas bili bolji, raspoloženiji i svladali su županijskog prvoligaša sa 6:0.

Sve je započeo Sumić u 35. minuti kada je solo prodorom prošao trojicu Funtanjana i pogodio suprotni kut Milocanieva gola. Na 2:0 povisio je Lepinjica u 28. minuti nakon što je Abramović presjekao loptu na suparničkoj polovici te uposlio strijelca. Tri minute prije odlaska na odmor Vlizlo poentira nakon prodora Sumića po lijevoj strani.

U nastavku Lepinjica stupa na scenu. Sa dva solo prodora, najprije u 55. minuti povisuje na 4:0, a deset minuta kasnije na sličan način postiže pogodak za 5:0. U samoj završnici, desetak minuta prije kraja nakon kornera Roberta Vlizla, Marinković zabija glavom za konačnih 6:0.

POREČ – Igralište Zelena Laguna – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA

JADRAN – FUNTANA 6:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Sumić 35′, 2:0 Lepinjica 38′, 3:0 Vlizlo 42′, 4:0 Lepinjica 55′, 5:0 Lepinjica 65′, 6:0 Marinković 80′

JADRAN: Mišić, Terlević, Marinković, Ilić, Sumić, Leko, Lepinjica, Radman, Vlizlo, Ivetić, Abramović

Još su igrali: Mendiković P., Vladišković, Petković, Grahovac

Trener: Dalibor Šuran

FUNTANA: Milocani, Hanizar, Šegon, Jakeljić, Tomić, Ferenac, Banić, Dujanić, Sardelin, Popović, Salković

još su igrali: Prolić, Popović, Doda, Palinkaš, Matošević

Trener: Vjekoslav Dorčić