Jučer je u Ližnjanu održana Skupština tamošnjeg nogometnog ponosa. Dosadašnji predsjednik Dean Perković postao je tajnikom kluba, a Vanja Franković je od danas novi predsjednik Ližnjana.
Međutim, najveća je novost sportski direktor. Tu će funkciju od siječnja odrađivati Arnel Jusić, priznati napadač koji će pokušati ‘izvući’ svoje papire iz ruku medulinskog predsjednika Brune Radoševića koji se na tom polju nije u prošlosti pokazao baš susretljivim.
Jusić vjeruje da ukoliko svojim primjerom pokaže da nije u šoldima sve da bi još neki mogli ‘sletjeti’ na Šaraju, iako čelnici tvrde da već imaju dogovoreno nekoliko igrača o čijim će imenima u nadolazećoj godini. Sve u svemu, iako bez novčanih naknada, čini se da bi posao treneru Dariju Jukopili mogao postati znatno lakši.













