Home Nogomet Novigrad Nova pobjeda za produžetak nade, Dugopolje palo bez ispaljenog metka

Nova pobjeda za produžetak nade, Dugopolje palo bez ispaljenog metka

Porazi Kustošije i Hrvatskog Dragovoljca i vrlo dobra predstava protiv Dugopolja – i eto Novigrađana ponovno na životu. Iako ih je nedavno Dugopolje pobijedilo u Novigradu, sada su momci s Laca stavili “glave skupa” i upisali pobjedu koja ih još održava na životu.

Poveli su u 18. minuti kada Bruno Bogojević iz okreta pogađa od grede u tlo pa u mrežu za 1:0. Samo 14 minuta kasnije korner je za Novigrad, a u gužvi se najbolje snalazi Ante Živković za udvostručenje vodstva danas momčadi Džemala Adiljija.

Imali su još Bogojević i Pamić svoje prigode, ali nisu pronašli put do mreže, dok su u nastavku gosti zagospodarili terenom, ali bez ijedne prave prigode. Točku na “i” domaći stavljaju iz kontre u posljednjoj minuti kada je Kristijan Batelić s loptom prošao 80 metara, a onda idealno poslužio Brunu Pralasa za konačnih 3:0.