Home Rukomet Prva HŽRL Novi poraz Umažanki

Novi poraz Umažanki

SHARE
Pavković, Miočinović - FOTO: Štefan Brajković

Sinjanke su večeras zasluženo slavile, ponajviše prezentacijom u drugom dijelu. Naime, na predahu je bilo tek +1 za Dalmatinke, ali u nastavku su se gošće vrlo brzo “ugasile”.

U 37. minuti je Mažurin pogodila za 24:20 i od toga se više Umažanke nisu “oporavile”. Štoviše, u 48. je bilo pet golova razlike, koliko je i pokazivao semafor na kraju.

Domaće je predvodila Marija Hrgović Tomić s devet golova, a Andreja Vugdelija obranila je 13 lopti (31%). Na drugoj strani Andrea Pavić obranila je 12 udaraca (30%), a Tina Barišić je predvodila s osam golova. Nekad opasna šuterica Ivanića do kraja sezone igrati će u Umagu.


SINJ – GŠD Ićo Sinj – PRVA HŽRL – 18. KOLO
SUCI: Ivan GRBAVAC – Siniša RAVLIĆ (oba Ploče)

SINJ – UMAG 34:29 (18:17)

SINJ: Ćosić, Bilandžić, Draganić 6, Hrgović-Tomić 9, Masnić 3, Zorica 1, Mažurin 8 (3), Plazibat, Čović 1 (1), Erceg, Vugdelija, Majić 1, Mravak, Boban, Lovrić 4, Paštar 1
Sedmerci: 4/4, Isključenja: 8 minuta (Masnić 2, Zorica 2, Lovrić 2, Paštar 2)
Trener: Ivo Vukasović

UMAG: Pratljačić I., Plahinek, Kernjus, Jajčević 6, Pavković 5, Blašković, Nushi, Bunić 3, Miočinović 7 (6), Kremer, Pavić, Markežić, Imamović S., Barišić 8
Sedmerci: 6/8, Isključenja: 12 minuta (Pavković 4, Barišić 4, Nushi 2, Bunić 2)
Trener: Bruno Maros


PRVA HŽRL – 18. KOLO

26-02-2020
Podravka Vegeta
Zrinski
29-02-2020
Osijek
Dalmatinka
29-02-2020
Sinj
Umag
29-02-2020
Koka
Murvica
01-03-2020
Split
Virovitica
04-03-2020
Bjelovar
Dugo Selo
04-03-2020
Sesvete Agroproteinka
Lokomotiva

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 19 19 0 0 720 441 38 WWWWW
2 Lokomotiva 18 17 0 1 574 387 34 WWWWW
3 Bjelovar 19 16 0 3 603 533 32 WWWWW
4 Koka 19 12 2 5 530 492 26 WWWWW
5 Sesvete Agroproteinka 19 8 3 8 509 496 19 LWLDL
6 Sinj 19 9 0 10 537 561 18 LWWWL
7 Osijek 19 7 3 9 516 549 17 LLLWD
8 Split 18 8 0 10 474 491 16 WWWLW
9 Virovitica 19 6 2 11 580 683 14 WLWLL
10 Zrinski 18 5 2 11 485 558 12 LLLLL
11 Umag 19 5 1 13 534 572 11 LLLLL
12 Dalmatinka 18 4 2 12 416 495 10 LLLLL
13 Dugo Selo 19 4 1 14 507 552 9 LLWLL
14 Murvica 19 3 0 16 435 610 6 WLLLW

PRVA HŽRL – 19. KOLO

04-03-2020
Sesvete Agroproteinka
Osijek
04-03-2020
Virovitica
Bjelovar
04-03-2020
Dugo Selo
Koka
04-03-2020
Murvica
Sinj
04-03-2020
Umag
Podravka Vegeta
18-03-2020
Lokomotiva
Split
21-03-2020
Zrinski
Dalmatinka