Home Nogomet Treća HNL Zapad Novigrad do boda u Krapini, kazneni udarci skrojili remi

Novigrad do boda u Krapini, kazneni udarci skrojili remi

Nogometaši Novigrada u Krapini su odigrali treći remi sezone. Iako su u dva navrata imali vodstvo, puleni trenera Ivana Kukučke na kraju su osvojili “samo” bod u otvorenom susretu koji je mogao završiti i sa više golova na obje strane. Konačan rezultat 2:2 skrojili su na kraju kazneni udarci, budući da su obje momčadi u nastavku zaradile po jedan.

Prvo vodstvo Novigrada osigurao je Manuel Pamić koji je u 27. minuti svladao domaćeg vratara Babića. Do odlaska na odmor domaćina je u rezultatski egal vratio Majcenić, koji se među strijelce upisao tri minute prije kraja prvoga dijela.

Nastavak su ponovo bolje otvorili Novigrađani i nakon samo tri minute igre preko Dukađina, koji je sigurno realizirao najstrožu kaznu ponovo, vratili vodstvo. Da put Novigrada ipak ne odu sa punim plijenom pobrinuo se iskusni Smrekar, koji je devet minute prije kraja “sa kreča” donio bod domaćinu.

KRAPINA – ŠRC Podgora – Gledatelja: 120 – III HNL ZAPAD – 33. KOLO
SUDAC: Miran Maržić (Rijeka). POMOĆNI SUCI: Hrvoje Perkov (Rijeka) i Nenad Marušić (Matulji) – DELEGAT: Milorad Krnetić (Čista Mlaka)

ZAGOREC – NOVIGRAD 2:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Pamić 27′, 1:1 Majcenić 42′, 1:2  Dukađin 48′-11m, 2:2 Smrekar 81′-11m

Žuti kartoni: Kanceljak, Postonjski, Poljak (Zagorec), Prodan, Nicoletti (Novigrad)

Crveni karton:  Najhart (Novigrad, 69′ – dva žuta kartona)

ZAGOREC: Babić, Sambol, Perić, Postonjski, Smrekar, Hoić (46. Marjanović), Majcenić, Turniški, Kanceljak, Poljak, Sedak

Trener: Kristijan Mitrečić

NOVIGRAD: Nicoletti, Pamić, Prodan, Bučić, Bijelić, Mofardin, Silva De Almeida, Dukađin, Najhart, Bernobić, Pejičić (20. Sow)

Trener: Ivan Kukučka