Home Nogomet Treća HNL Zapad Novigrad samouvjeren i siguran na Bahalinu

Novigrad samouvjeren i siguran na Bahalinu

Još su dva odgođena susreta pred momčadi sa Laca do kraja ove jeseni. Dva susreta nakon kojih mogu još jače istaknuti kandidaturu za visoki plasman, no i ovaj današnji, kod “fenjeraša” u Novom bio je i te kako bitan.

A njega su “crveni” sa Laca odradili dominantno.

Već u četvrtoj minuti Salihić je na drugoj vratnici bio zamalo neprecizan pogodivši Godinića umjesto mreže, a u 20. minuti Đurić je imao prigodu iz slobodnog udarca. No, bila je to samo najava…

Dvije minute kasnije Thiago je izišao na vratara Vinodola sam, Godinić je izišao kao pobjednik, no Dukađin je odbijenu loptu sa petnaestak metara odaslao tamo gdje joj je mjesto. Za vodstvo Novigrada.

Pokušao je Rošić u 27. minuti nakon kornera kojega je izveo Kalačević, no njegov je pokušaj prošao milimetar pokraj vratnice, no minutu kasnije, već je 2:0 za Novigrad. Đurić je sa dvadesetak metara pogodio donju lijevu stranu Godinićeva gola za miran odlazak na odmor.

Nastavak su i gosti stali na loptu pa je samo u 66. minuti nakon neuspjele offside zamke Dukađin još jednom poentirao za novi gostujući trobod novigradske momčadi.

NOVI VINODOLSKI – Igralište Bahalin – 3. HNL Zapad – 13. kolo – SUDAC: Marin Rožman (Rijeka), POMOĆNICI: Ivan Jakovac (Mrkopalj) i Robi Kezele (Rijeka)

VINODOL – NOVIGRAD 0:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Dukađin 20′, 0:2 Đurić 28′, 0:3 Dukađin 66′

VINODOL: Godinić, Hrmić, Petrinović, Lenac (46. Filipović), Peričić (46. Vidović), Tomić M. (46. Tonković), Butković (46. Petrinović), Tomić Ž., Grbac, Preni (62. Šanić), Buljat

Trener: nema prijave

NOVIGRAD: Frigan, Rošić, Pinto (62. Budan), Salihić, Dukađin, Kalačević (85. Petrović), Đurić, Ivančević (72. Šimić), Šolić (85. Vadnov), Lihić (72. Podunavac), Škare