Home Nogomet Treća HNL Zapad Novljani za pola sata “otpuhali” Medulin 1921 na Bahalinu

Novljani za pola sata “otpuhali” Medulin 1921 na Bahalinu

Nogometaši Medulina 1921 loše su se proveli na uvijek neugodnom Bahalinu. Novljani su susret riješili u nešto više od pola sata igre kada su sa četiri gola osigurali petu pobjedu sezone. Domaćin je još jednom pokazao kvalitetu i naznačio kako će ove sezone krojiti sami vrh ljestvice.

Medulinsku mrežu prvi je načeo Bogdanić već u devetoj minuti susreta. U 21. minuti Laganisa je svladao prvi strijelac lige Buršić svojim petim golom sezone. Pitanje pobjednika otklonio je Toni Petrinović dvama golovima u razmaku od samo sedam minuta za potvrdu četvrtog poraza momčadi Roberta Macana.

NOVI VINODOLSKI – Stadion Bahalin – TREĆA NL ZAPAD – 6. kolo – SUDAC: Marko Petrunić (Zagradci) POMOĆNICI: Dominik Rataić (Rijeka) i Adrijano Delač (Karlovac) DELEGAT: Dražen Trtica (Gospić)

VINODOL – MEDULIN 1921 4:0 (4:0)

Strijelci: 1:0 Bogdanić 9′, 2:0 Buršić 21′, 3:0 Petrinović 26′, 4:0 Petrinović 33′

Žuti kartoni: Tomić (Vinodol), Krizmanić, Stanić, Mardešić  (Medulin 1921)

VINODOL: Ugrinović, Barac, Peričić N. (61. Mađovski), Mazzarolli, Filipović, Tonković (67. Brdar), Buršić (67. Ugrinović) Petrinović (67. Butković), Bogdanić, Tomić, Nekić (61. Peričić M.),

Trener: Damir Rubčić

MEDULIN 1921: Laganis, Džanić (46. Brizić), Krizmanić, Lekaj P., Lyons (46. Mardešić), Stanić, Adžić, Agaj Bl., Agaj Be., Golubić, Stojanović (72. Ognjenović)

Trener: Robert Macan