Home Nogomet Mlađi uzrasti NS RIJEKA – JUNIORI – 19. KOLO | Uljanik uzeo bod lideru,...

NS RIJEKA – JUNIORI – 19. KOLO | Uljanik uzeo bod lideru, Pazinka slavila u derbiju

Uljanik je i u juniorskoj konkurenciji uspio malo „usporiti“ lidera Orijenta 1919. Gosti su poveli autogolom, a u 30. minuti za 1:1, pokazati će se konačnih, zabio je Luka Miškulin.

Manje zadovoljni s domaćim bodom su Rudari koji su poveli u osmoj minuti preko Marina Ćulumovića, ali je Halubjan uspio stići do remija. U Pazinu je istarski derbi ponovno usmjerio Igor Lepinjica, golom u 66. minuti da bi Patrik Pincin potvrdio pobjedu domaćina protiv Mladosti.

Porečani su remizirali u Opatiji 2:2, a strijelci su bili Luka Salković i Emanuel Šegon. Novigrad i Lokomotiva su u Dajli odigrali bez golova pa je svakome pripao po bod.