Home Nogomet Mlađi uzrasti NS RIJEKA – JUNIORI | Veliki preokret Porečana i šest bodova Rudara...

NS RIJEKA – JUNIORI | Veliki preokret Porečana i šest bodova Rudara u tri dana

Odigrane su juniorske utakmice 18. kola NS Rijeka, a Rudar je pobjedom u zaostalom susretu u gostima kod Opatije u srijedu ostvario skok do trećeg mjesta. U nedjelju je Uljanik Zorana Moravca upisao 13. pobjedu u sezonu za potvrdu drugog mjesta.

Vodili su tri puta pa se može reći da su zaslužili 2:3 pobjedu, iako ih je bilo tek 11. Strijelci su bili Niko Vukmir, Manuel Škropeta i Dean Moravac. Na trećem mjestu su juniori Emila Lazarića koji su na Olivi u nedjelju na krilima golova Marina Ćulumovića i Kristiana Bembića savladala Mladost u derbiju kola. Kod Rudara pohvaliti treba i vratara Paola Blažinu koji je obranio jedanaesterac.

Renato Maretić odveo je pazinske juniore na Krk, kod „fenjeraša“. Njegovi dečki sve su mu rekli u prvih 17 minuta kad je na semaforu već bilo 0:3. Mate Ivetić zabio je tri gola, a Mauro Mendiković i Andrea Maružin dodali su po dva.

Novigrad je poražen kod lidera s Krimeje 3:1, a strijelac je bio Jan Manić. Porečani su od Zameta u 75. minuti gubili 0:2, a onda su Deiv Brajković i Danijel Putinja poravnali na 2:2 u sljedećih 13 minuta. Vedran Radman u drugoj minuti nadoknade donio je veliki preokret.