Home Nogomet Mlađi uzrasti NS RIJEKA – KADETI/JUNIORI – 7. KOLO | Rudar jedini do maksimalnih...

NS RIJEKA – KADETI/JUNIORI – 7. KOLO | Rudar jedini do maksimalnih šest bodova

Kristian Bembić (FOTO: Katarina Franković)

Ovog su vikenda, usprkos kiši, svoje utakmice uspjeli odigrati kadeti i juniori na NS Rijeka. Istarski klubovi imali su solidan vikend, Rudar je osvojio maksimalnih šest bodova, a Uljanik četiri. Jadran i Novigrad stigli su do boda kad zbrajamo kadete i juniore.

NS RIJEKA – KADETI – 7.kolo

Uljanik je bez većih problema savladao Vinodol uz golove Luisa Veličkovića (2), Denija Vinkovića i Jana Grahovca. Opatija je 0:2 bila bolja od Novigrada u gostima, a nakon što je Armin Muratić doveo Jadran u vodstvo na Čavlima, domaćin je s dva pogotka stigao do preokreta.

Riječki Zamet je poražen u Labinu nakon autogola vratara i pogotka Matea Filipasa u 62. minuti. Uljanik je u vrhu bez poraza nakon šest utakmica, a Rudar ima samo jedan u pet te ima 10 bodova kao i porečki Jadran iz sedam utakmica. Novigrađani su na dnu s jednim bodom.

NS RIJEKA  – JUNIORI – 7. kolo

Kiša je zaustavila susret Novigrada i Opatije u 29. minuti utakmice kada se više lopta nije mogla normalno kretati, a na Čavlima je Andrea Maružin nastavio svoju sjajnu formu i pogodio za bod Porečana.

Uljanik i Vinodol odigrali su susret na pomoćnom terenu stadiona Aldo Drosina, a na tom pomalo „stisnutom“ prostoru za snažne i rastrčane juniore okončano je bez pobjednika. Manuel Škropeta pogodio je iz jedanaesterca za 1:0 u 14. minuti, a osam minuta kasnije gosti postavljaju konačnih 1:1, ponovno s „bijele točke“.

Labinjani su u svoj sastav dobili povratnika Kristiana Bembića koji je to „vratio“ dvama pogocima, a jednog je nadodao Paolo Juričić za slavlje Rudara 3:1 protiv riječkog Zameta.