Home Nogomet Mlađi uzrasti NS RIJEKA – KADETI/JUNIORI | Fažanci ne staju u obje kategorije, labinski...

NS RIJEKA – KADETI/JUNIORI | Fažanci ne staju u obje kategorije, labinski juniori melju sve pred sobom, Vlizlo ne promašuje

Solidno kolo za istarske kadete u ligi NS Rijeka. Pazinka je visoko poražena na Krimeji, ali svi ostali mogu biti zadovoljni. Deni Šuran donio je radost Uljaniku, iako su gosti zbog crvenog kartona morali od 58. minute igrati bez Stefana Stošića.

Opatijci su u Fažanu stigli s 11 igrača, a to momčad Borisa Mofardina nije „oprostila“. Strijelci su bili vratar Antoni Zovko (?!) u 42. i Denis Braić u 73. minuti utakmice. Porečani su mirno slavili na Krku golovima Maura Dragicchia i Filipa Mendikovića. Rudari su ostali pri vrhu nakon remija s dosad vodećom Lokomotivom, a Novigrad je poražen kod novog lidera u Kostreni.

14 Krk 8 0 0 8 2 37 -35 0

Čim je u autobus u Poreču ušao Robert Vlizlo, bilo je jasno da juniore Krka čeka zanimljivo popodne. Tako je i bilo, na kraju se Vlizlo zaustavio na četiri gola, a osim njega, strijelci su bili i Mateo Ferenac, Luka Salković, Emanuel Šegon i Vedran Radman.

Fantastični su ove jeseni i juniori Mladosti iz Fažane koji su sada Opatijce pobijedili golom Bernarda Milotića u 77. minuti za veliko slavlje. Pazinka je glatko poražena na Krimeji, a Orijent 1919 je zabio pet golova, od čega je jedan bio autogol.

Daleko su od favorita bili juniori Rudara na gostovanju kod Lokomotive, ali je Lazarićeva garda uspjela upisati treću pobjedu zaredom. Najprije je Davor Paić pogodio za 0:1, a onda je na konačnih 1:2 pogodio Emilio Vidas, koji je još jednom pokazao zbog čega su mu se otvorila seniorska vrata kluba.