Home Nogomet Druga ŽNL Istra Nula na Kunfinu – po svemu

Nula na Kunfinu – po svemu

SHARE

Trebao je to biti derbi, ali nogometaši Mladosti i Kaštelira Labinci kao da su “izgorili” u želji da odigraju odličnih 90 minuta i donesu svom klubu trobod. Na kraju podjela bodova, iako su možda čak i domaći bili bliži pobjedi, iako ponovno s manjkom igrača.

Luka Sošić dobio je drugi žuti karton u 45. minuti, a treba i spomenuti Amela Dizdarevića, mladog suca, inače višestrukog državnog prvaka u karateu, koji je ponovno pokazao zašto ga nova sudačka garnitura itekako cijeni.

No, on je bio jedini koji je opravdao očekivanja. Mladost je imala dvije dobre situacije u drugom dijelu, ali ih je obranio Darren Arambašić koji je samim time i postao najbolji igrač susreta.


ROVINJSKO SELO – Kunfin – Gledatelja: 50 – DRUGA ŽNL – 4. KOLO
SUDAC: Amel Dizdarević (Radmani) POMOĆNI SUCI: Željko Muller (Poreč) i Evelino Marić (Kanfanar) DELEGAT: Danijel Kovačević (Pula)

MLADOST /RS/ – KAŠTELIR LABINCI 0:0 (0:0)

Žuti kartoni: Butući (Mladost), Ciglar, Kocijančić (Kaštelir Labinci)

Crveni karton: Sošić 45´(drugi žuti – preoštar start) (Mladost)

MLADOST /RS/: Moscatello, Kastrati (od 80. Šturman), Cvitić, Sošić, Roce (od 71. Ivetić), Rajačić (od 46. Stojanovski), Cvijetić, Cvolić, Butući, Miculinić (od 87. Kraljić), Hunjet.
Trener: nema prijave

KAŠTELIR LABINCI: Arambašić, Gjumić, Zović (od 77. Kocijančić), Bernobić, Štefanić, Čizmić, Valentić, Klarić, Radoslav (od 51. Munđer), Ciglar, Peričić (od 83. Lončarević).
Trener: Darko Zdrilić


II ŽNL ISTRA – 4. KOLO

28-09-2019
Plomin
Iskra
28-09-2019
Puris
Istra Pula
29-09-2019
Rabac
Višnjan 1957
29-09-2019
Mladost /RS/
Kaštelir Labinci
29-09-2019
Istra Tar
Dajla
29-09-2019
Muntić
Brtonigla NV
29-09-2019
Polet Snašići
Pula ICI

II ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Iskra 14 12 1 1 41 7 37 WWLWW
2 Rabac 14 8 2 4 33 16 26 DLWWW
3 Istra Pula 14 7 4 3 31 16 25 WWDLL
4 Istra Tar 14 8 1 5 26 21 25 WLLWL
5 Mladost /RS/ 14 7 3 4 32 10 24 DWLWW
6 Muntić 14 6 5 3 28 18 23 WWLWL
7 Kaštelir Labinci 14 6 4 4 22 17 22 WWDLW
8 Višnjan 1957 14 6 2 6 33 29 20 WLWWL
9 Dajla 14 5 2 7 35 39 17 LLWLL
10 Brtonigla NV 14 5 2 7 21 42 17 LLWWL
11 Puris 14 5 1 8 20 29 16 LWWLW
12 Plomin 14 3 3 8 20 54 12 LWDLW
13 Polet Snašići 14 3 2 9 7 24 11 LLLLW
14 Pula ICI 14 0 2 12 10 37 2 LDLLL

II ŽNL ISTRA – 5. KOLO

05-10-2019
Brtonigla NV
Polet Snašići
05-10-2019
Dajla
Muntić
06-10-2019
Pula ICI
Rabac
06-10-2019
Kaštelir Labinci
Istra Tar
06-10-2019
Istra Pula
Mladost /RS/
06-10-2019
Iskra
Puris
06-10-2019
Višnjan 1957
Plomin