Home Nogomet Treća HNL Zapad Opatija očekivano do troboda

Opatija očekivano do troboda

SHARE
Zoran Bogolin (FOTO: SportCom)

Nogometaši Uljanika nisu uspjeli ozbiljnije parirati glavnom favoritu za osvajanje naslova u Trećoj HNL Zapad, momčadi Opatije. Bogolinova “škvadra” uvjerljivo je stigla do prvog troboda.

Iako je u 24. minuti Marijan Ćorić obranio jedanaesterac, na odbijenu loptu prvi stiže Anton Baltazar Bogolin i dovodi Opatiju u vodstvo. Domaćin je do kraja susreta s još dva gola potvrdio svoju dominaciju.


OPATIJA – Gradski stadion – Gledatelja: 100 – TREĆA HNL ZAPAD – 1. KOLO
SUDAC: Marin Vidulin (Kanfanar) – POMOĆNI SUCI: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Igor Bahun (Rijeka) – DELEGAT: Zvonko Sobol (Rijeka)

OPATIJA – ULJANIK 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Bogolin 24′, 2:0 Pejanović 51′, 3:0 Kovačević 65′

Žuti kartoni: Glavaš, Kovačević (Opatija) Mofardin, Matić, Trešnjić, Agaj Bl. (Uljanik)

OPATIJA: Iveša, Rudan J., Kovačević I., Čulina (60. Šegon), Jukičić, Furijan, Glavaš, Bogolin (70. Šimić), Pejanović, Malinić, Vlatković
Trener: Zoran Bogolin

ULJANIK: Ćorić, Radetić, Mofardin, Todorov (46. Trešnjić), Deak, Gerovac, Jelenić, Blašković (46. Marić), Agaj Bl., Matić, Ružić
Trener: Ivan Kukučka


TREĆA HNL ZAPAD – 1. KOLO

31-08-2019
Krk
Crikvenica
31-08-2019
Pazinka
Vinodol
31-08-2019
Novigrad
Jadran
31-08-2019
Opatija
Uljanik
31-08-2019
Grobničan
Nehaj
31-08-2019
Rovinj
Rudar

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Opatija 16 10 4 2 34 13 34 WWWDL
2 Grobničan 16 9 3 4 39 18 30 WWDLW
3 Rudar 16 8 5 3 21 14 29 DDLWL
4 Crikvenica 16 8 3 5 23 16 27 WDWWW
5 Jadran 16 7 3 6 25 26 24 WLDWW
6 Krk 16 7 3 6 25 29 24 LLWDL
7 Pazinka 16 5 2 9 19 25 17 LWLDW
8 Vinodol 16 4 5 7 16 24 17 WLLWL
9 Rovinj 16 4 5 7 15 24 17 DWDLW
10 Novigrad 16 4 4 8 20 30 16 LWLDL
11 Uljanik 16 3 6 7 19 26 15 LLDLD
12 Nehaj 16 4 3 9 11 22 15 LLWLD

TREĆA HNL ZAPAD – 2. KOLO

07-09-2019 17:00
Crikvenica
Rudar
07-09-2019 17:00
Nehaj
Rovinj
07-09-2019 17:00
Uljanik
Grobničan
07-09-2019 17:00
Jadran
Opatija
07-09-2019 17:00
Vinodol
Novigrad
07-09-2019 17:00
Krk
Pazinka