Home ISTRA Futsal Osječani su sjajni, istarski prvoligaš dao svoj maksimum

Osječani su sjajni, istarski prvoligaš dao svoj maksimum

U za labinsku dvoranu povijesnoj utakmici, prvoj službenoj odigranoj, igrači Osijek Kelma slavili su protiv domaćeg Albone Potpićna 98. Pobjedi gostiju nema zamjerki, kao što ni trener Tomić nema što prigovoriti svojim momcima koji su dali svoj trenutni maksimum.

Domaćin je u utakmicu ušao furiozno. U drugoj minuti Keven Drndić lukavo asistira za Dominka Stojaka koji glavom pogađa za 1:0, a tri minute kasnije jedan od osvajača iz 2009. godine, neuništivi Dalibor Radusin “Malac” topovski zabija za 2:0 iz slobodnog udarca. Samo minutu kasnije uigrana akcija Osječana iz prekida u kojoj Gordan Duvančić idealno upošljava Andreja Pandurevića kojem je s metra teže bilo promašiti nego pogoditi – 2:1.

Isti akteri u istim ulogama u centru pažnje su i u 11. minuti kada gosti poravnavaju. Koliko je važan za svoju momčad, Duvančić je dokazao u u 16. minuti kada je ukrao jednu loptu na sredini terena, povukao do devet metara i snažno pogodio pod gredu za 2:3.

Točku na “i” ove zanimljive utakmice stavio je Goran Dakić nakon uigrane akcije Osječana nakon kornera. Do kraja susreta domaćin je igrao s golman-igračem, a gost preko Josipa Šalaja stigao do 2:5.

LABIN – Sportski Centar Franko Mileta – Gledatelja: 200

PRVA HMNL – 3. KOLO – Suci: Džeko i Stanić (Zagreb)

ALBONA POTPIĆAN 98 – OSIJEK KELME 2:5 (2:3)

Strijelci: 1:0 Stojak 2′ , 2:0 Radusin 5′, 2:1 Pandurević 6′, 2:2 Pandurević 11′, 2:3 Duvančić 16′, 2:4 Dakić 28′, 2:5 Šalaj 36′

Žuti kartoni: Stojak, Radusin, Jašarević (Albona Potpićan 98), Konrad, Duvančić (Osijek Kelme)

ALBONA POTPIĆAN 98: Zahtila, P. Drndić, K. Drndić, Bojkić, Stojak, Bilušković, Zdrilić, Barlessi, Jašarević, Radusin, Starčić

Trener: Tihomir Tomić

OSIJEK KELME: Konrad, Pandurević, Nospak, Dakić, Duvančić, Mijić, Pranjić, Šalaj, Jularić, Tot

Trener: Marin Smoje