Home Rukomet Prva HRL Jug Oslabljeni Buzet laka prepreka za Ribolu

Oslabljeni Buzet laka prepreka za Ribolu

Susret između Ribole i Buzeta trebala je biti zanimljiva utakmica u kojoj se pitanje pobjednika odlučuje u kasnoj fazi utakmice. Međutim, Buzećani su nastupili bez tri ključna prvotimca te tako uvelike olakšali posao domaćinu.

Kako ovo neće biti dobra noć za momčad trenera Silića dalo se naslutiti već u prvim minutama utakmice. Naime, Ribola u petoj minuti ima 5:0, a deset minuta kasnije za 12:5 poentira Kovačević. Nisu posustajali domaćini te su serijom od 4 – 0 u 26. minuti imali +10 (16:6).

Domaćin u istom tonu nastavlja i u drugom dijelu, pa je u 39. minuti 29:15. Buzet je imao sjajnu priliku steći bodovnu prednost na trećem mjestu ljestvice međutim nisu uspjeli. Ono što je svakako bilo pozitivno na današnjoj utakmici jest minutaža koju su dobili mladi buzetski rukometaši.

KAŠTEL SUĆURAC– SD Sokolana – 1. HRL Jug – 13. KOLO
SUCI: Matija Brodić i Matija Hodžić (oba Zagreb)

RIBOLA KAŠTELA – BUZET 38:32 (21:12)

RIBOLA KAŠTELA: Pepur, Džakula 1, Milas 3, Čičmir 3, Milković 2, Malnar, Krokar 1, Cvjetković 4, Olić, Pavičić 2, Kovačević 9 (1), Vukić 1 (1), Čavka, Fistonić 4, Vujičević 6, Bešker 2.

Sedmerci: 2/3, Isključenja: 12 minuta (Milas 2, Cvjetković 2, Milković 2, Krokar 2, Fistonić 2, Bešker 2)

Trener: Hrvoje Meter

BUZET: Draščić, Šegota V. 2, Petohleb 1, Klasanović 5, Jakac 6, Nežić 1, Valković 6, Dobša 1, Šegota I. 3, Črnac 2, Rušnjak 2, Bašić 2, Pešić.

Sedmerci:4/4, Isključenja: 8 minuta (Bašić 4, Nežić 2, Šegota V. 2)

Trener: Ranko Silić