Home Rukomet Prva HŽRL Osovina Jajčević-Blašković za pobjedu uz dominaciju

Osovina Jajčević-Blašković za pobjedu uz dominaciju

SHARE
Ana Jajčević

Prave neizvjesnosti večeras u Umagu nije niti bilo. Umaške rukometašice od samog su početka nametnule svoj ritam koji je bio “dvije stepenice” previsok za gošće iz Crikvenice.

Stvar je bila rješena već do predaha. Naime, nakon uvodnih 7:4, gošće se vraćaju na 9:7, ali to kratko traje pa je na predahu velikih 15:10. U nastavku su rukometašice Bruna Marosa rutinski dovršile posao.

Odlična je bila Ana Jajčević s devet pogodaka dok je Lucija Blašković obranila čak deset lopti (34%). Murvicu je predvodila Antonela Kalčić sa sedam preciznih udaraca.


UMAG – Stella Maris  – I HŽRL – 9. KOLO
SUCI: Ivana KOREN – Vedrana STANČIR (obje Koprivnica)

UMAG – MURVICA 29:25 (15:10:-)

UMAG: Pratljačić I., Pratljačić M. 1, Plahinek 3, Kernjus 1, Mataija 3, Miočinović 4, Jajčević 9 (3), Pavković 4, Blašković, Bunić 3, Trento, Kremer, Muminović, Markežić, Imamović S.
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 10 minuta (Pratljačić M. 4, Pavković 2, Bunić 2, Kernjus 2)
Trener: Bruno Maros

MURVICA: Antić, Ljubanović, Butković, Skorić 2, Kalčić 7, Grozdek, Filipović 4, Lekaj 4 (1), Paurević 4 (1), Mandekić, Debelić 3, Talan 1, Car, Tomić
Sedmerci: 1/2, Isključenja: 10 minuta (Hren 4, Zagroščak 4, Milić 2)
Trener: Nikola Čupić


PRVA HŽRL – 10. KOLO

30-11-2019
Osijek
Bjelovar
30-11-2019
Sinj
Sesvete Agroproteinka
30-11-2019
Dalmatinka
Virovitica
30-11-2019
Zrinski
Dugo Selo
30-11-2019
Umag
Murvica
01-12-2019
Koka
Split
18-12-2019
Podravka Vegeta
Lokomotiva

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 19 19 0 0 720 441 38 WWWWW
2 Lokomotiva 18 17 0 1 574 387 34 WWWWW
3 Bjelovar 19 16 0 3 603 533 32 WWWWW
4 Koka 19 12 2 5 530 492 26 WWWWW
5 Sesvete Agroproteinka 19 8 3 8 509 496 19 LWLDL
6 Sinj 19 9 0 10 537 561 18 LWWWL
7 Osijek 19 7 3 9 516 549 17 LLLWD
8 Split 18 8 0 10 474 491 16 WWWLW
9 Virovitica 19 6 2 11 580 683 14 WLWLL
10 Zrinski 18 5 2 11 485 558 12 LLLLL
11 Umag 19 5 1 13 534 572 11 LLLLL
12 Dalmatinka 18 4 2 12 416 495 10 LLLLL
13 Dugo Selo 19 4 1 14 507 552 9 LLWLL
14 Murvica 19 3 0 16 435 610 6 WLLLW

PRVA HŽRL – 11. KOLO

07-12-2019
Murvica
Osijek
07-12-2019
Virovitica
Zrinski
07-12-2019
Lokomotiva
Dalmatinka
07-12-2019
Bjelovar
Koka
08-12-2019
Dugo Selo
Umag
08-12-2019
Split
Sinj
20-12-2019
Sesvete Agroproteinka
Podravka Vegeta