Home Rukomet Premijer HMRL Osovina Strbad-Panjan odnijela bodove iz Umaga

Osovina Strbad-Panjan odnijela bodove iz Umaga

Ivan Panjan

Napetih 60 minuta je iza rukometaša Umaga, ali nažalost, bodovi su otišli prema metropoli jer su u završnici utakmice igrači Davora Dominikovića uspjeli doći do punog plijena.

Sve do 48. minute nitko se nije uspijevao odvojiti, tek su Sesvete u dva navrata (27. i 28. minuta, 8:11 i 9:12) imale tri pogotka prednosti. Dvanaest minuta prije kraja semafor je pokazivao 18:18, ali tada Strbad i Vrpoljac zabijaju za osjetnu prednost gostiju.

Buvinić i Sinčić pratili su goste golovima do 20:21, a onda Rukavina, Vusić i Strbad stavljaju “točku na i” ove današnje utakmice. Kod domaćih najbolji Filip Glavaš sa sedam golova te Fran Lučin sa šest obrana (33%) i Tomi Milinković s pet (31%). Goste je predvodio nepogrešivi Leon Strbad s osam pogodaka, a sjajnu večer imao je i Ivan Panjan s 12 obrana (37%).

UMAG – Stella Maris – PREMIJER HMRL – 3. KOLO
SUCI: Siniša Bosak i Željko Herceg (oba Varaždin)

UMAG – SESVETE 21:24 (10:12)

UMAG: Lučin F. 1, Buvinić G. 3, Krupić, Gavran, Horozović 1, Bošnjak 2, Majić 2, Vukotić, Glavaš 7 (6), Milinković, Maros, Matijević, Gorbunovs, Sinčić 3, Vujić 2
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 4 minute (Gorbunovs 2, Majić 2)
Trener: Boris Lisica

SESVETE: Pranjić, Krndelj 1, Potnar 2, Jelovčić, Matić 3, Papić, Strbad 8 (5), Jurakić, Vusić 4, Panjan, Perković, Krešić 2, Raos, Vrpoljac 1, Zadro, Rukavina 3
Sedmerci: 5/6, Isključenja: 12 minuta (Krndelj 2, Potnar 2, Matić 2, Papić 2, Krešić 2, Vrpoljac 2)
Trener: Davor Dominiković