Arhiva

Pamiću se na prvu prozivku odazvalo 26 nogometaša

Okupljanjem i prvim treningom na pulskom Gradskom stadionu „Aldo Drosina“ nogometaši Istre 1961. su započeli s pripremama za novu sezonu. Treneru Igoru Pamiću se na prvu prozivku javilo 26 nogometaša: Andrej Prskalo, Vedran Beblek, Božidar Radošević, Slobodan Stranatić, Ivan Zgrablić, Igor Čagalj, Mateo Sušić, Denis Ljubović, Fausto Budicin, Nenad Dedić, Vedran Jerković, Stipe Bačelić-Grgić, Alen Pamić, Doni Tanković, Kristijan Batelić, Tomislav Havojić, Andrea Ottochian, Alen Pamić, Paolo Grbac, Slavko Blagojević, Nikola Prelčec, Henri Belle, Matej Jelić, Sandi Križman, Goran Roce i Antonio Načinović.

 

Od novih igrača na prvi trening su došla šestorica, dok će se Prgomet priključiti sutra.  Od tri najavljena, koja bi trebala doći na probu, stigao je samo Nedešćan Antonio Načinović. Osmo ljetošnje pojačanje Puljana je bivši nogometaš Zagreba, 23.-o godišnji Igor Jugović, koji u Istru 1961. dolazi iz kazahstanskog prvoligaša Irtysha iz Pavlodara. Hrvoje Milić je na pripreme stigao ozlijeđen pa je umjesto na travnjaku prvi trening proveo u ordinaciji fizioterapeuta Marjanovića.

 

Za sad su Puljani dogovorili pet kontrolnih utakmica. Prvu će odigrati u subotu, 16. lipnja 2012. godine, u Vodnjanu, protiv selekcije Istre – igrača do 22 godine, a drugu na istom stadionu, četiri dana kasnije, protiv Agencije Umag. Od 02. do 13. srpnja pulska ekspedicija seli u Sloveniji, gdje će odigrati još najmanje tri utakmice. Najprije protiv Hit Gorice 02. srpnja, potom protiv ukrajinskog prvoligaša Volyna 04. srpnja te o7. srpnja protiv još jednog ukrajinskog prvoligaša. U fazi dogovora je i susret protiv moskovske Lokomotiva, a u koliko do njega dođe igrao bi se zadnji dan priprema.

Kalendar

svibanj 2026
P U S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031