Home Nogomet Mlađi uzrasti Paolo Juričić hattrickom riješio susret u Nedešćini

Paolo Juričić hattrickom riješio susret u Nedešćini

U ne baš kompletnim momčadima svoj su prijateljski susret odigrali u Nedešćini Jedinstvo Omladinac i juniori Rudara. Zasluženu su pobjedu na kraju odnijeli igrači trenera Robera Paliske.

U vodstvo su Labinjani došli u 25. minuti pogotkom Paola Juričića. Na 1:1 poravnao je Maksenčuk nakon odbijene lopte u šesnaest metara u 40. minuti. Samo tri minute kasnije Juričić ponovno dovodi Labinjane u vodstvo i sa rezultatom 2:1 otišlo se na poluvrijeme.

U nastavku Maksenčuk je najprije promašio jedanaesterac, točnije obranio mu ga je labinski vratar Nino Basanić, a onda su taj promašaj kaznili Malkić u 58. minuti, Stojak u 62. minuti i Juričić u 75. minuti za konačnih 1:5 i pobjedu juniora Rudara.

NEDEŠĆINA – Igralište NK Jedinstvo – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA

JEDINSTVO OMLADINAC – RUDAR TRANS EURO (juniori) 1:5 (1:2)

Strijelci: 0:1 Juričić 25′, 1:1 Maksenčuk 40′, 1:2 Juričić 43′, 1:3 Malkić 58′, 1:4 Stojak 62′, 1:5 Juričić 75′

JEDINSTVO OMLADINAC: Rajković N., Knapić, Bojkić, Puškarić, Verbanac, Kurtić, Imširović, Gobo, Mahmutović, Maksenčuk, Ixtiyor

Još su igrali: Rajković D.

Trener: Franko Čupić

RUDAR TRANS EURO (juniori): Basanić, Papalardo, Kos, Celić, Hrvat, Načinović, Malkić, Frankola, Murtić, Juričić, Stojak

Trener: Roberto Paliska