Proteklog vikenda odigran je 2. regijski turnir za klinceze i klince Primorsko-goranske i Istarske županije u stolnom tenisu. Paolo Pulić iz Vrsara osvojio je prvo mjesto nakon pobjede u finalu nad Zohilom iz Pule. Za Pulića je to bio drugi osvojeni turnir iz serije regijskih natjecanja.
Seniorke su u okviru 6.kola Superlige izgubile sustet od prvoplasirane ekipe Dr. Časl u Zagrebu rezultatom 3:0. Seniori su i dalje na diobi prvog mjesta 2. Hrvatske lige nakon trijumfa na Krku od 4:2,u sastavu Kovačev, Grujović i Banjac.













