Home Nogomet Prijateljske Patrik Horvat prvim seniorskim pogotkom zaključio susret

Patrik Horvat prvim seniorskim pogotkom zaključio susret

Potpićanci su iskoristili današnji slobodan dan u Kupu za njihovu momčad pa su ugostili momčad iz Svetog Petra u Šumi kako vikend ipak ne bi propao. U obostrano otvorenoj igri najprije je Almir Fejzić u osmoj minuti nakon odlično izrađene akcije poentirao za 1:0.

Brzonogi Franjo Piletić je u 30. minuti iz voleja uzdrmao vratnicu, a osam minuta nakon toga iskusni veznjak Toni Braušić glavom nakon prekida udvostručio domaće vodstvo.

U nastavku gledamo utakmicu bez nekih izrazitih prilika, no najprije Aleks Buršić smanjuje na 2:1, a nakon toga 17-godišnji Patrik Horvat bilježi svoj prvi seniorski gol, kada glavom nakon centaršuta poentira za konačnih 3:1.