Home Nogomet Treća HNL Zapad Pazinka trokorakom kroz Rovinj

Pazinka trokorakom kroz Rovinj

Istarski derbi na Valbruni danas je definitivno podignuo atmosferu u Pazinu gdje momčad sada iza sebe ima tri pobjede u posljednja četiri susreta dok je vjerojatno i zabrinuo Rovinježe koji su sada pali na dno ljestvice.

Marko Lepinjica potvrdio je golgetersku formu u 38. minuti dovevši Pazinjane u vodstvo, ali je početkom nastavka baš Pazinjan u dresu Rovinja, Teo Krajcar poravnao na 1:1.

Rovinjci nisu dugo izdržali, samo tri minute kasnije precizna je “ljevica” Igor Lepinjice da bi u 59. minuti Nikola Ivetac potvrdio pazinsku pobjedu. Gosti su pred derbi s Rudarom ostali bez prvog vratara Mladena Denića koji je “pocrvenio” u posljednjim trenucima utakmice.

ROVINJ – SRC Valbruna – Gledatelja: 150 – III HNL ZAPAD – 7. KOLO
SUDAC: Miran Maržić (Rijeka) POMOĆNI SUDAC: Ivan Jakovac (Rijeka) i Ivan Jakičić (Poreč) DELEGAT: Rajko Planinić (Opatija)

ROVINJ – PAZINKA 1:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Lepinjica M. 38´, 1:1 Krajcar 48´, 1:2 Lepinjica I. 52´, 1:3 Ivetac 59´

Žuti karton: Paulinić, Kajtazi, Rojnić (Rovinj); Rabar, Maružin, Matika, Pinčan (Pazinka)

Crveni karton: Denić 90´- grubi prekršaj van kaznenog prostora (Pazinka)

ROVINJ: Cindrić, Ramadani, Raković, Rojnić, Krajcar (od 66. Đuričić), Karlović, Kazalac (od 59. Špiranac), Batelić, Kajtazi, Ottochian, Paulinić (od 69. Stojanov).
Trener: Sabit Šljivo

PAZINKA: Denić, Batel (od 86. Krnjus), Pinčan, Zgrablić, Matika, Ivetić, Rabar, Ivetac, Lepinjica I., Lepinjica M. (od 71. Ibrahimović), Maružin (od 76. Pavat).
Trener: Mirko Matika