Home Nogomet Treća ŽNL Istra Pet golova za ostanak na vrhu

Pet golova za ostanak na vrhu

Marčanci su u jutarnjem terminu potvrdili ulogu favorita protiv susjeda iz Barbana, te su u jednoj dinamičnoj i gledljivoj predstavi osvojili novi trobod za ostanak na vrhu ljestvice.

Već nakon petnaestak minuta, najprije preko Vazgeča u rašlje, a onda Fujsa, nakon što je okrenuo gostujućeg igrača, odveli su vodu na svoj mlin. Zatišje je potrajalo do petnaestak minuta prije kraja susreta kada najprije Topić odvodi Marčance do 3:0 nakon kornera i odbijene lopte.

Dejvid Miljak, činilo se, ublažiti će poraz, no do kraja su još Agaj silovitim udarcem i Draginović nakon pokušaja Pavića i odbijene lopte od grede poentirali za visoku pobjedu od 5:1.

Marčanski se snovi tako nastavljaju…

MARČANA – Igralište Marčane – 3. ŽNL jug – 6. kolo – SUDAC: Darko Gubeljić (Labin), POMOĆNICI: Robert Ilić (Potpićan) i Alen Bečirović (Labin)

MARČANABARBAN 2013 5:1 (2:0)

Žuti kartoni: Pavić (Marčana), Kalčić M., Kalčić A. (Barban 2013)

Strijelci: 1:0 Vazgeč 13’, 2:0 Fujs 16’, 3:0 Topić 71’, 3:1 Miljak 75’, 4:1 Agaj 82’, 5:1 Draginović 90’

MARČANA: Pletikos, Draginović, Čalić, Pavić, Pinezić, Vazgeč, Agaj, Dragešić, Topić, Fujs, Radolović M.

još su igrali: Trgetarić, Cerri, Šterpin, Dir, Čišija, Radolović J., Stanimirović

Trener: Goran Kostić

BARBAN 2013: Ščević, Biletić, Pauletić, Kalčić A., Damijanić, Kalčić M., Travičić, Tade, Paus, Verbanac, Miljak

još su igrali: Licul, Težak, Zohil, Rudan

Trener: Branko Mohorović