Home Rukomet Prva HRL Jug Peta pobjeda Buzećana, pao i Gospić

Peta pobjeda Buzećana, pao i Gospić

Prava prvenstvena utakmica odigrana je sinoć u Buzetu gdje je domaćin osigurao dva nova boda s koncentriranih i kvalitetno odrađenih 60 minuta protiv ozbiljne momčadi Gospića. Napetost se rješila tek u posljednjih deset minuta.

Na predah se otišlo s 15:13, a vrlo rano je bilo 6:2, ali gosti se nisu predavali. Gospićani su imali i vodstvo, sredinom drugog dijela bilo je 22:23. Nakon toga je dvaput pogodio Musizza, a onda i Igor Šegota i u 46. je već 25:23. Do kraja susreta Buzećani „dižu ritam“ i u 55. minuti bilo je 31:26.

Buzećane je predvodio dvojac sa šest golova, Igor Šegota i Raul Valković, a pet je dodao organizator igre Matija Božić. Kod gostiju, Ante Dželalija pogodio šest puta, a pet je dodao rukometaš legendarnog imena – Dražen Petrović.