Home Rukomet Prva HRL Jug Petar Metličić slavodobitno kroz Labin

Petar Metličić slavodobitno kroz Labin

Iako je bitka već načelno predana, čini se kako je počela priprema za narednu sezonu, kada su u pitanju rukometaši Rudar Adria Oila. Novi trener Inko Banović pomladiti će momčad, a danas su njegovi rukometaši odigrali 45 dobrih minuta protiv momčadi proslavljenog Petra Metličića.

Naime, na poluvremenu je bilo 15:12 za Labinjane, a u 42. Derossi pogađa za 20:18, nakon što su se gosti vratili u igru. No, dojam je da više snage nije bilo kod domaćih pa gostiju u narednih deset minuta odlaze s 22:22 na 22:27 i zasluženo pobjeđuju 23:29.

Mario Ratkajec postigao je kod domaćina 11 pogodaka, a pet je dodao Bruno Derossi. Kod gostiju daleko najbolji Tonči Ivanišević s čak 15 ‘komada’.

LABIN – SC Franko Mileta – PRVA HRL JUG – 20. KOLO – SUCI: Kristijan Kovačević (Zaprešić) i Velimir Šoić (Samobor)

RUDAR ADRIA OIL – BALIĆ METLIČIĆ 23:29 (15:12)

RUDAR ADRIA OIL: Zena, Cassioli Bugarin, Ratkajec 11, Lazar 2, Vozila, Štucin, Franković, Dundara, Jelušić, Derosi, Matošević, Dukić, Kostić 3, Derossi 5, Matačić 2, Malić

Sedmerci: 3/3, Isključenja: 8 minuta

Trener: Inko Banović

BALIĆ METLIČIĆ: Cvitanović 1, Penović 1, Pavela 2, Bosančić, Ševeljević 1, Radovanović 3, Ivanišević 15, Tarle, Šilić 2, Krišto 1, Sučić 3

Sedmerci: 3/5, Isključenja: 12 minuta

Trener: Petar Metličić