Home Rukomet Prva HŽRL Podravka Vegeta očekivano do pobjede, ali Umažanke nisu razočarale

Podravka Vegeta očekivano do pobjede, ali Umažanke nisu razočarale

SHARE

Utakmice protiv Podravke Vegete jedne su od onih koje Umažanke jednostavno moraju samo odraditi. Ipak, 12 golova razlike definitivno nije sramotan poraz.

Štoviše, jedan je od najboljih ove sezone, kada znamo da su Koprivničanke dosad pobijedile Murvicu s 29 golova razlike, Osijek s 21, Sinj sa 17… Pogotovo kada se zna da se na odmor otišlo u egalu.

Dakle, Umažanke nisu odigrale nimalo loših 60 minuta te se sada mogu okrenuti novim izazovima, prije svih gostovanju Dalmatinke na sjeverozapadu Istre ove subote.

Večeras su u Koprivnici najbolje kod domaćih bile Dejana Milosavljević sa sedam golova te Grkinja Lamprini Tsakalou s jednim manje. Umažanke je predvodila Ana Jajčević s osam golova.


KOPRIVNICA – s – I HŽRL – 6. KOLO
SUCI: Robert Magić i Sandro Špiranec (Trnovec Bartolovečki)

PODRAVKA VEGETA – UMAG 33:21 (10:10)

PODRAVKA VEGETA: Turk 2, Karlovčan 2, Popović, Jandrašić, Milošević 3, Džono, Milosavljević 7 (3), Risović, Mugoša 1, Franušić 1, Stanko 6, Ećimović, Gjorgijevska 1, Tsakalou 6, Benko 1, Debelić 3
Sedmerci: 3/3, Isključenja: 4 minuta (Milosavljević 2, Mugoša 2)
Trener: Zlatko Saračević

UMAG: Pratljačić I., Pratljačić M., Plahinek 2, Kernjus, Mataija 2, Miočinović, Jajčević 8 (2), Pavković 6, Blašković, Bunić 3, Muminović, Markežić, Kremer
Sedmerci: 2/3, Isključenja: 2 minuta (Mataija 2)
Trener: Bruno Maros


PRVA HŽRL – 6. KOLO

29-10-2019
Sinj
Murvica
29-10-2019
Podravka Vegeta
Umag
30-10-2019
Osijek
Sesvete Agroproteinka
30-10-2019
Split
Lokomotiva
30-10-2019
Bjelovar
Virovitica
30-10-2019
Koka
Dugo Selo
30-10-2019
Dalmatinka
Zrinski

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Lokomotiva 10 10 0 0 326 201 20 WWWWW
2 Bjelovar 11 10 0 1 347 295 20 LWWWW
3 Podravka Vegeta 9 9 0 0 332 191 18 WWWWW
4 Koka 11 6 2 3 297 284 14 WLDWL
5 Zrinski 11 5 2 4 308 317 12 LDWWL
6 Umag 11 5 1 5 297 300 11 LDWWW
7 Sesvete Agroproteinka 10 4 2 4 261 250 10 DWLDL
8 Sinj 11 5 0 6 311 343 10 LLLWW
9 Osijek 11 3 2 6 306 329 8 LWLLW
10 Split 11 4 0 7 280 303 8 LLLLL
11 Dalmatinka 11 3 2 6 255 281 8 WWLDL
12 Dugo Selo 11 3 0 8 306 329 6 WLWLL
13 Virovitica 11 2 1 8 330 412 5 LWDLW
14 Murvica 11 0 0 11 237 358 0 LLLLL

PRVA HŽRL – 7. KOLO

25-10-2019
Murvica
Podravka Vegeta
01-11-2019
Sesvete Agroproteinka
Split
02-11-2019
Zrinski
Osijek
02-11-2019
Umag
Dalmatinka
03-11-2019
Dugo Selo
Sinj
03-11-2019
Virovitica
Koka
03-11-2019
Lokomotiva
Bjelovar