Home Rukomet Prva HŽRL Podravka Vegeta očekivano, počinje umaška borba za ostanak

Podravka Vegeta očekivano, počinje umaška borba za ostanak

SHARE

Sedam je kola do kraja prvenstva i sada, nakon očekivanog poraza od Podravke Vegete, Umažanke kreću u pravu bitku za ostanak u ligi. Ovog su tjedna na domaćem parketu poražene od najbolje ekipe u državi koja je krenula u susret s 0:3 i 1:5 pa napetosti nije uopće ni bilo.

Inače, Andrea Pavković je odigrala sjajnu utakmicu s deset postignutih goova, dok je Kristina Plahinek postigla još šest. Kod gošći maestralna je bila Aneta Benko s osam golova, a Grkinja Lamprini Tsakalou nijednom nije promašila za šest golova.

UMAG – SD Stella Maris – GLEDATELJA: 300 – PRVA HŽRL – 19. KOLO
SUCI: Antonio Jurić i Deni Marčinković (Bjelovar)

UMAG – PODRAVKA VEGETA 32:42 (17:23)

UMAG: Partljačić I., Blašković, Pratljačić M., Plahinek 6, Kernjus, Jajčević 1, Pavković 10, Nushi 3, Bunić 2, Trento 1, Miočinović 5, Markežić, Barišić 4
Sedmerci: 2/2, Isključenja: 8 minuta (Pratljačić M. 2, Plahinek 2, Jajčević 2, Bunić 2)
Trener: Bruno Maros

PODRAVKA VEGETA: Risović, Ećimović, Turk, Beganović, Karlovčan 4, Popović 2, Džono, Milosavljević 8, Mugoša 3, Franišić 3, Stanko 5, Ećimović, Gjorgjijevska 1, Tsakalou 6, Benko 8, Carlos 2
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 10 minuta (Beganović 4, Popović 2, Stanko 2, Gjorgijevska 2)
Trener: Zlatko Saračević


PRVA HŽRL – 19. KOLO

04-03-2020
Sesvete Agroproteinka
Osijek
04-03-2020
Virovitica
Bjelovar
04-03-2020
Dugo Selo
Koka
04-03-2020
Murvica
Sinj
04-03-2020
Umag
Podravka Vegeta
18-03-2020
Lokomotiva
Split
21-03-2020
Zrinski
Dalmatinka

PRVA HŽRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Podravka Vegeta 19 19 0 0 720 441 38 WWWWW
2 Lokomotiva 18 17 0 1 574 387 34 WWWWW
3 Bjelovar 19 16 0 3 603 533 32 WWWWW
4 Koka 19 12 2 5 530 492 26 WWWWW
5 Sesvete Agroproteinka 19 8 3 8 509 496 19 LWLDL
6 Sinj 19 9 0 10 537 561 18 LWWWL
7 Osijek 19 7 3 9 516 549 17 LLLWD
8 Split 18 8 0 10 474 491 16 WWWLW
9 Virovitica 19 6 2 11 580 683 14 WLWLL
10 Zrinski 18 5 2 11 485 558 12 LLLLL
11 Umag 19 5 1 13 534 572 11 LLLLL
12 Dalmatinka 18 4 2 12 416 495 10 LLLLL
13 Dugo Selo 19 4 1 14 507 552 9 LLWLL
14 Murvica 19 3 0 16 435 610 6 WLLLW

PRVA HŽRL – 20. KOLO

14-03-2020
Osijek
Zrinski
14-03-2020
Dalmatinka
Umag
14-03-2020
Podravka Vegeta
Murvica
14-03-2020
Sinj
Dugo Selo
14-03-2020
Koka
Virovitica
14-03-2020
Bjelovar
Lokomotiva
14-03-2020
Split
Sesvete Agroproteinka